sta se moze uciniti??

sta se moze uciniti??

Član
sta mogu uraditi da mi ne kace gume, a da ostanem na fabrickom ovjesu??Golf 1, felge 15" ET 24 7J gume 195/55 i da nazad mogu dvije osobe:icon_question:
kad bi mogao nataket kako 175.
 
Moze, zasto da ne? A mozes i rubove ukucati sa unutrasnje strane ako vec hoces da ostanes na 195 opet zavisi koliko kaci...
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Moze, zasto da ne? A mozes i rubove ukucati sa unutrasnje strane ako vec hoces da ostanes na 195 opet zavisi koliko kaci...

rubove na blatobranu da ukucam:icon_question: kako se to radi??Ovaj ET mi je problem da je samo malo veci zavukla bi se pod blatobran.
 
Član
otidji kod limara, on zna sta ce. Imas rub na obrvama, koji se uvrne ili odreze, ali to moze samo ako ti malo kace gume, ako bas izlazi iz obrva, onda samo izvlacenje obrva ili felge koje idu malo vise unutra.
 
Član
ljudi ti rekose sve vec, ili nadji 175 profil ,
zamjeni nazad odbojne gume ako nisi mjenjao ,
i ako ni tad ne bude dobro ,napravi kod tokara sebi distancer za oprugu,da je ukruti
 
Član
ne treba mu tokar pravit.nek satvi 2 odbojne gume i na svaki amontizer 2-3 one male odbojne gume.amontizer ce imat hoda al nece dirat blatoban
 
Član
nece sa dvije odboje gume neki efekt dobit ako su mu losi amortizeri,i kad sjedne neko nazad opet ce kacati stavi vise komada, ja sam na jednu ( na oprugu, auto na dizalicu da se izvuce amortizer i lagano :) ,
oprugu stavio 6 il 8 nemogu se sad sjetit , sve u svemu evo vise od godine je tako i sve je ok, jest smijesno i mozda ne prakticno al je najjjeftinije, i drzi se na cesti :) , onda moze i 5 osoba da bude u autu sve je ok,a guma je oko 1,5-2 km po komadu, kad budes stavljao stavljaj u ravnini dvije da budu jedna nasuprot druge preskoci 2-3 reda pa za 90 stepeni zaokreni i postavi , ako treba pojasnjenje na pm :).
 
Član
hvala svima, hoce li biti puno visi s tim gumama??
@adams javit cu ti se na pm skroz si me zbunio:lol:
 
Top