Šta se dešava u vašem tijelu kada popijete Coca-Colu?

Šta se dešava u vašem tijelu kada popijete Coca-Colu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lav

Član
stoji to da je mrtva. al opet stari da nesto tako otopi komad mesa...
jbg
nije bas najbolje piti je
 
Član
preporucuje se i npr. colu nasuti u wc solju koja je jako hrdjava (npr. od odstajale vode) i neka preko noci odstoji.. te onda oprati
 
Član
Ma ovo ti je jos jedna ona fora znamo da nam steti ali i dalje konzumiramo...ko i cigare, milijun puta stetnije, ali pusaci i njihov broj jso u porastu...
 
Član
nije fora i nije u namjeri da se odbije od cole.. :)
a sto se pusenja tice.. svabo zabranio pusenje po kaficima, diskotekama, restoranima.. sada svijet stoju napolju i pusi.. a u rukama i casa cole ;D
 
Član
imao sam susjeda zvali ga MILE PEPSI covjek nikad u zivotu nije popio casu alkohola a umre u 35 od raspadanja jetre. ali stos je u tome sta je pio samo pepsi taj se vode nije okušao nikako
a izgorio kazu doktori ko da je samo rakiju pio
 
Član
ja cugam kolu kao vodu... svaki dan u prosjeku sigurno popijem 0,5l Coca Cole.... energetska pica (Red Bull, Fast, Guarana - ili kako se vec pise) i slicne gluposti a zdrav kao dren, do kada ne znam :)

imam frenda koji dnevno popije minimalno 2 litra kole... minimalno... uvijek u dzepu ili ruci ima Coca Colu... morat cu ga nazvat da vidim kako je :-D
 
Član
ma sta god da se desava ja ev skoro sam popio 2L, al vise preferiram cocktu. nekak mi ona ima onaj karakteristican ukus. ne znam, nekak mi je bolja...
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
ja cugam kolu kao vodu... svaki dan u prosjeku sigurno popijem 0,5l Coca Cole.... energetska pica (Red Bull, Fast, Guarana - ili kako se vec pise) i slicne gluposti a zdrav kao dren, do kada ne znam :)

imam frenda koji dnevno popije minimalno 2 litra kole... minimalno... uvijek u dzepu ili ruci ima Coca Colu... morat cu ga nazvat da vidim kako je :-D
Sve je to ok! Al drug kako mos pit onu Guarana, pice je uzas zivi, ja ruznije do sada nisam probao! :D
 
Član
Lav je napisao(la):
pa ne supljiram
Boga mi bolje od WD40 rastopi hrdju.
nebi se kleo bezveze.
mora bit nova kola, znaci neotvorena. otvoris je i pospes po sarafu(ili sta vec odvrces)i gledas uzasnutog lica.
pa onda samo skontam kako je organima.
prije par godina kad sam tek otkrio tu "moć" kole malo sam guglo i nasao da je u engleskoj napravljen experiment. uzeli su jetru iz krave i ostavili je u tegli punoj kole. ujutru su zatekli samo 30-ak % jetre. svo ostalo se jednostavno rastopilo...

al fazon je sto u ljudskom orgainzmu ne ide jetra direktno u kolu nego preradjena kola kasnije dolazi u jetru... ne kazem ja da nije stetna, nego da nije isto ko u tom experimentu. gledo sam ga i ja :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top