Sta mislite o kupovini VW Golfa 4?

Sta mislite o kupovini VW Golfa 4?

RE: koje auto kupiti?

hard2beat je napisao(la):
cogent_boy je napisao(la):
dajte ljudi info o golf 4 please!!!
i da li je bas isti motor u golf 4 kao u passat 4?

komšo samo ne SDI-a bit će slabiji od mog

mi komsije? hehe
koji je komsija? imam ih puno :)

technoGeek je napisao(la):
Clan s foruma prodaje, common rail tehnologija vs bosch i PD, a posto ce prelaziti puno i potrosnja ti igra ulogu ;)

http://www.pik.ba/artikal/1712149/ford-focus-trend-1-8-tdci/

hvala na prijedlogu..razmislit cemo...

GolFanatiCars je napisao(la):
ako je dobro ocuvan kojeg god da uzmes neces se pokajat svakako su 1.9 pouzdani motori ;) pokazali su bolji od 2.0 tdi

74-101 optimum a moze i jace ;)
hvala :)
 
Član
RE: koje auto kupiti?

Sa 1.9 tdi motorom nema greske . Ako je imalo odrzavan mora preci 400 000 km bez problema , naravno mozes naletiti i na loseg ali velika je vecina onih koji su prezadovoljni sa tim motorom . Ja sam imao dva pasata 1.9 i bio sam prezadovoljan . Potrosnja mala , odrzavanje lako i nije skupo a jako malo kvarova tj sitnica od kvarova . Prvi koji sam vozio bio je pasat 95 gp sa 90 ks i vozio sam ga 200 000 km , prodan sa 360 000 km i covjek ga jos vozi . Za tih 200 000 km nisam imao nikakvih velikih ulaganja osim naravno redovnih servisa , diskova ,plocica . E sad ja sam imao srece pa sam potrefio dobro auto ali opet kazem velika je vecina onih koji su prezadovoljni sa vw i 1.9 tdi motorom ... Sretno sa kupovinom i da te sreca posluzi ko mene ;)
 
Član
RE: koje auto kupiti?

pa i ne pitas koje auto kupiti nego sta mislimo o golfu 4 - promijenjen naziv teme u skladu ;)
 
Član
RE: koje auto kupiti?

idosa je napisao(la):
Pa ti si se vec odlucio, ne ispustas Golfa 4 iz usta heheh, moj savjet Audi A4 1.9 TDI to je isto ko golf samo dosta komforni i naravno kvalitetni luksuzni udobni itd... bas za daleke puteve.
audi a4 godiste npr. 2002 nista vise prostora nego golf 4, zadnja klupa haos za sjediti.
 
Član
moj otac ima golfa 1,9 74kw kupio ga sa 62 000 km a sad ima 230 000 nije imao nekih vecih problema,samo redovno odrzavanje sretno u kupovini
 
Početnik
RE: koje auto kupiti?

nesobrzi je napisao(la):
idosa je napisao(la):
Pa ti si se vec odlucio, ne ispustas Golfa 4 iz usta heheh, moj savjet Audi A4 1.9 TDI to je isto ko golf samo dosta komforni i naravno kvalitetni luksuzni udobni itd... bas za daleke puteve.
audi a4 godiste npr. 2002 nista vise prostora nego golf 4, zadnja klupa haos za sjediti.

Potpis,stvarno su potijesni sa prostorom.Al opet audi je i mocniji a i klasa iznad golfa a skoro za istu lovu ;)
 
Početnik
RE: koje auto kupiti?

edoze je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Potpis,stvarno su potijesni sa prostorom.Al opet audi je i mocniji a i klasa iznad golfa a skoro za istu lovu ;)

otkud istu lovu?

Pa pogledaj da ljubi golfove 4-ke uzdisu u nebesa cijenama npr 2002-03 god golfa cijeni 13 i nesh milja a za te pare mozes uzeti audija ;)
i da rekao sam skoro za itsu lovu a ne istu :D
 
Član
otkud francuske (ako dobro vidim) table na audiju koji je kupljen nov u mostaru i voza se po BiH
i nema 1,9 sa 140KS
 
Početnik
edoze je napisao(la):
otkud francuske (ako dobro vidim) table na audiju koji je kupljen nov u mostaru i voza se po BiH
i nema 1,9 sa 140KS

Moja greska nisma obracao paznju jbg.ali pogledja malo po piku pa ces vidjeti ;)
 
Top