sta i kako

sta i kako

Član
e dobio sam golfa(onog sto ste ga svi popljuvali)buraz je sebi kupio audia 80 tako da je golf samo moj.U planu je sredjivanje ovi pragovi su varreni za auto tako da mi se neda to skidat jer ima silu posla.Sta mislite koji bi mi branici dobro stajali s obzirom da su pragovi i rubovi izvuceni.
Et da cujem vase kritike sta bi vi promijenili na njemu.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
branici od keca plasticni uski a i limeni ako nadjes, i podhitno mjenjaj haubu i ove tribale skidaj
 
Član
Ako neces da skidas pragove, ja bi ti onda preporucio da nadjes branike od karmana, to su ti oni kao duboki branici za keca kabrioleta, onda bi stavio normalnu haubu, bez ovog bad looka, skinuo one tribale, stavio masku bez znaka, kristalne farove, hela stopke, standardne retrovizore, lakiro auto u neku finu boju i to je to. :icon_biggrin:
 
Član
sa svim se slazem samo nebi lakirao auto jer je golf vec ofarban povaren uradzena zastita tako da nema potrebe za to
a ovi tribali nisu lijepljeni nego farbani na auto tako da ce to pricekat malo ljepse vrijeme kad se bude imalo para
a sad kako ide zima i kako se nema para idu na njega samo wolksvagenove ratkape i ofarbat branik u booju auta(s onim sprejem sto se naruci )a kad dodze sezona onda ide pravo sredjivanje

felge mislim nesto ovako
http://www.pik.ba/artikal/3331263/alu-felge-br-tel-065-469-020/
http://www.pik.ba/artikal/2760915/alu-felge-broj-1-golf-3-br-tel-065-469-020/
i sta mislite dal bi ovaj naslon za ruke moga lec u golfica
http://www.pik.ba/artikal/4194994/naslon-za-ruku/
 

187

Član
Ma brate kad je sad tvoj ti ga prodaj i kupi sebi sta normalno :icon_biggrin:

bez ljutnje ali da bi taj kec na nesta izgledao treba dosta posala..

lakse ti je prodaj ga pa uzmi sta drugo (mozes i drugog keca ako zelis) i onda krenes sve sam..

lakse ti je uzeti branike,farove, stopke,masku i do ljeta skupis za neke fine felge i to je to.. auto tip top

a na ovog keca sta bilo da uradis doci ce neko i reci ce ti e joj da nisu ovi rubovi, da nisu ovi pragovi, trebo si ovo itd.. onako kad pocnes sve sam raditi kako treba nece bit nikog da ti kaze ovo ne valja itd...

uvijek je bilo lakse praviti ispocetka nego prepravljati..
 
Član
jest ono i to
al ovaj golf se meni svidja naravno sa malim prepravkama.
Tako da me ne interesuje sta pricaju ljudi
Narod je tu da prica.Al ja ga vozim i bitno je da se meni svidja.
 

187

Član
Zema133 je napisao(la):
jest ono i to
al ovaj golf se meni svidja naravno sa malim prepravkama.
Tako da me ne interesuje sta pricaju ljudi
Narod je tu da prica.Al ja ga vozim i bitno je da se meni svidja.

eh to brate jeste, bitno je da te ne pogadja sta drugi seru...

sretno u radu.. nadam se da ce biti sve kako si zamisljao..
 
Član
ArminM je napisao(la):
uh koliko ovdje ima poslaaa
pa i nema puno
kao sto sam vec reko ja ga vozim i bitno da se meni svidja
golf kec karman branici (otprilike 200KM)
alu felge(200KM)
farovi sa angel eyes(70KM)
retrovizori (40KM)
a hauba mislim da cu smmo osjec ovaj badlook a ne mjenjat

sve zajedno cc 500 KM
 
Legend
xxfmanxx je napisao(la):
Ako neces da skidas pragove, ja bi ti onda preporucio da nadjes branike od karmana, to su ti oni kao duboki branici za keca kabrioleta, onda bi stavio normalnu haubu, bez ovog bad looka, skinuo one tribale, stavio masku bez znaka, kristalne farove, hela stopke, standardne retrovizore, lakiro auto u neku finu boju i to je to. :icon_biggrin:

potpis
na ovo samo idu karambolke od kabrai da iole na nesto lici, naravno da se skine ova gadost od haube..
 
BHT Ovisnik
jbg ti si trazio savjete,rekli su ti sta se treba uraditi,ako ti je bitno sta se tebi sviđa nisi trebao otvarati temu,bez ljutnje,al sve ti je receno:icon_biggrin:
 
Član
Drug ovaj cuning skini pod hitno,ovaj neki badlook ( ne do bog nikom :lol:),skini te pragove katastofa su,stavi uske karambolke,orginalne stopke,opruge sportske,neke felge 14" jedno 8J,taj tribal je isto sranje,ugl ganjaj fabricki izgled i neces pogrjesiti,a na forumu imas odlicnih keceva tako da imas inspiracije koliko hoces.Ja bi tako uradio.
Pozz ;)
 
Da zamjenis sve "cuning" djelove sa ovog golfa sa OEM djelovima osim nekih felgi 13' ili 14' onda mozes posmatrat kao potencijalno projekt auto mada su ovi pragovi totalna katastrofa. Kao i hauba, ozbiljno...Odnesi na otpad i pod presu i uzivaj gledajuci kako se savija.
 
Top