Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
evo sad gledam video snimak u temi SM chiptuning i pise ime i prezime clana a bio je prijedlog od clana Mrva da svaki clan ispod nicka pise im i prezimee pa bi to moglo se tu upisati kod svih clanova na mjesto clan, aktivan clan tako sto bi clanovi u potpisu napisali svoje i prezime i neka stoji npr sedmicu ili dvije dok moderatori ne promijene.

Ja sam samo vidio da srdjanu pise ime tu..
 
Član
Onda treba da svi ocjenjujete kvalitetu sadrzaja. Admini nek brisu sto ne valja ja i cu i dalje postavljat kako sam postavljo
 
edo_16v, sta rece ima li sanse da mi resetujes profil kako ne bih imao ovih smijesnih problema oko broja stranica?????
 
Član
Stvarno nemam ideju kako bih ti mogao pomoci. Ne postoji opcija u cp da resetujem profil.. Takodje ni duloxu nikada nismo uspjeli rijesiti problem sa pm.
 
Član
evo sad primjetim, ne znam bil se moglo napravit u pretrazi kad se trazi neka osoba, da izbaci njen profil prvo ..
a ne ovako izbaci citavu stranicu tema u koju je ostavio odgovor, nikad nac cojka

u svakom slucaju bitno je da se radi, ide nabolje ;)
 
Član
kavaz je napisao(la):
evo sad primjetim, ne znam bil se moglo napravit u pretrazi kad se trazi neka osoba, da izbaci njen profil prvo ..
a ne ovako izbaci citavu stranicu tema u koju je ostavio odgovor, nikad nac cojka

u svakom slucaju bitno je da se radi, ide nabolje ;)

I mene to najvise nervira.
 
Član
Može li se podesiti ovo vrijeme na forumu?Npr. trenutno prikaziva 02:07,znači žuri 2 sata
 
Član
davno ja nekad pis'o... ne znam koliko je to izvodljivo, ali bilo bi ok da svaki podforum u BH Tuning garaži ima podforume za različite proizvođače automobila u kojim bi opet bili podforumi za različite modele automobila. (kol'ko podforuma :lol:) kako bi se dobilo na preglednosti. ovako recimo kad hoću da pregledam sve MKV, moram ili da koristim pretragu, ili da idem pješice, stranu po stranu.
 
Administrator
edo jeste li skontali sta oko servisnih informacija, da se otvori podforum, to ne bi bilo lose, meni bar ;);)

ja bi dodao da se zabrani citiranje posta za postom. tj. ako dva clana pisu u nekoj temi jedan iza drugog nema potrebe da citiraju jedan drugog zato sto niko nije postao izmedju njih dvojice...
 
Član
Treba uvesti neki red i kod popunjavanja ovi informacija. Ako pise lokacija upisi je bemu misa, neznam sta ko ima kriti. 20k clanova ludi a npr ja pametan pa necu da upisem, beze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top