Sretna nova 2010. godina

Sretna nova 2010. godina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I do mene cestitke povodom novogodisnjih i bozivnih praznika, sve najbolje!
Svim clanovima puno zdravlja i para, ostalo sve mozete kupiti kod KINEZA! :lol::lol::lol:
 
Legend
pridruzujem se cestitkama , svima sve naj naj u novoj godini ;)

happy-new-year.jpg
 
Član
i od mene sve najljepse zelje i cestitke za novu godinu...a ja neamam ljubav moze meni bmw...???
 
Član
Sretna Nova svima, veselo nafakali i tako to :D

a bez auta ni u WC, ja kad sjedem da pijem njega privucem do stola da i njemu stagod proucim :D
 
Član
SRETNA NOVA GODINA SVIM CLANOVIMA FORUMA I NJIHOVIM NAJ BLIZIMA
I DA NAREDNA 2010 BUDE JOS BOLJA ;)
 
Administrator
svim forumasima sve najbolje u predstojecoj 2010... puno zdravlja srece i veselja i dobrih kola da se navozamo bez problema zeli vam #pioneer_09;):cool:
 
Član
Sretna nova godina svima.Da budete zivi i zdravi,auta jos boljih vozali,pozenili se:cool:,love dosta....
:dojke::dojke::dojke:
 
Član
sretna nova godina svima clanovima foruma, posebno ovim spamerima :D


lijep provod svima vama zelim takodjer veceras , a u novoj 2010 g. zelim vam sto vise benzina,nafte,zdravlja ,para,srece .... ma sve najjj od srca
takodjer da se upoznamo ako bog da 2010 g




pozz iz sanskog mosta ..


et odoh ja polako slavit:123:
 
Član
Sretna Nova 2010 godina svima na forumu......zelim dobar i nezaboravan provod........;)
 
Novogodisnje zvono vec se klati,sreca u zivotu nek vas prati,i sve boli sto zivot stvara nek odnese godina stara.Sretnu novu ja vam zelim,svojom dusom,srcem cijelim,ljubav,zdravlje i veselje to su tri moje zelje,i jos jedna od srca mog,nek vas cuva Bog!

pozzz Frenkie
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top