Sretan rođendan Madžide-ICEMAN

Sretan rođendan Madžide-ICEMAN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eee bre, pa ne rece mi nista juce ..... smrrrade!
sretan ti rodjendan brate moj! zelim ti sve najbolje i da izguras do kraja sve sto si naumio, ideje da sprovedes u delo jer ne sumnjam u tvoje kreacije! ;)
 
nermin suljagic je napisao(la):
sretan rodjendan Ledenko..puno srece,zdravlja i pehara u zivotu...da ti xenon svjetla obasjaju korake gdje god krenes,da te bog cuva od radarskih kontrola i prasinara,da ti bude potrosnja sto manja a felge sto vece,da popravis ona vrata sto ti vise i onaj gepek sto ti je neko ugradio sarke od krovnog prozora,i da sebi kad skupis para kupis Golfa ko cojk zelim ti jaaaa u ime nas spamera...HAJ,zivjeli......:derneklimo:
:D

:lol::lol::lol:

Sretan Rodjendan Sve Najbolje :cool::cool:
 
Član
A usutio se sram te bilo sram te bilo :lol: :lol: :lol:
Neka ti je sa srecom da ih jos puno dozivis i proslavis u zdravlju sreci i veselju
i da ti se svi "zacrtani planovi ostvare" . . . . Sretan Rodendan
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
sretan rodjendan Ledenko..puno srece,zdravlja i pehara u zivotu...da ti xenon svjetla obasjaju korake gdje god krenes,da te bog cuva od radarskih kontrola i prasinara,da ti bude potrosnja sto manja a felge sto vece,da popravis ona vrata sto ti vise i onaj gepek sto ti je neko ugradio sarke od krovnog prozora,i da sebi kad skupis para kupis Golfa ko cojk zelim ti jaaaa u ime nas spamera...HAJ,zivjeli......:derneklimo:
:D

najjaca cestitka definitivno...:lol::lol::lol:

:cool:

sve najbolje i od mene... (da ne pisem ponovo sve isto:D )
:cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top