sredstvo za pranje stakla

sredstvo za pranje stakla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh sad smo vec poceli sa sredstvima

713TmfQvHFL._SL500_AA280_.gif

zep erase
inace za skidanje grafita sa fasada. samo sto lak ne skida...
 
Član
ima onaj sprej LOCTITE super cleaner, tako se zove , zelena boca. to skida ko ludo, smolu skida , a ne ostecuje lak, cak ne treba ni polirat kasnije, samo isperi vodom. Ja sam sa njim skido smolu, naljepnice sa stakla, ono ljepilo sto se lijepe chrom ruckame.

napisa ja svega, uglavnom cisti sve zivo, al ne ostecuje ni staklo ni plastiku ni lak ni chrom. mislim da je 7-8 marki bio.
 
Najbolje ti je sa benzinom! I ja sam imao istu fleku od naljepnice, kad sam prao auto, skinem benzinom i nista nije ostalo niti je bilo kakvih ostecenja na staklu! Pozz
 
uzeo rakije i spuzve i udri.... savjet - svako malo spuzvu kidati po cenat jer je rakija nagrize i djaba trljas...... znaci, nakvasis spuzvu, trljas, kad pocne slabije da skida otkines taj dio spuzve, nakvasis i trljas... i tako dok .....

je skinuo neki dan, bila neka providna naljepnica, pola zadnje sajbe mi zauzela..... valjalo je to sastrugati...
 
Član
Remblender je napisao(la):
uzeo rakije i spuzve i udri.... savjet - svako malo spuzvu kidati po cenat jer je rakija nagrize i djaba trljas...... znaci, nakvasis spuzvu, trljas, kad pocne slabije da skida otkines taj dio spuzve, nakvasis i trljas... i tako dok .....

je skinuo neki dan, bila neka providna naljepnica, pola zadnje sajbe mi zauzela..... valjalo je to sastrugati...



nadam se da je rakija bila neka brlja losha :D, ono za obloga
 
Super Moderator
benzin benzin... i ja sam skido ljepilo sa svog auta i nekih tako sranja sve benzin skida :D
 
Član
Ja sam svoje naljepnice skido acetonom za nokte... na vecini plastike ne reaguje dobro(izbijeli).... ali staklo ocisti u sekundi... cak sam i sekundarnog ljepila skido sa njim...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top