sredstvo za pranje stakla

sredstvo za pranje stakla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav,
na staklu (sofersajba) je bila nalijepljena neka naljepnica pa je skinuta i ostala je velika fleka od ljepila.. obicnom vodom i krpama ne mogu oprati i sastrugati..
eh sad, ima li neko sredstvo da se to opere?


Nesto gledam, nit spada u kvarove nit u razno, valjda sam ubo podforum :)
 
Član
a ako je bas dugo bila naljepnica ko i kod mene i onda ispucala na jebeni milion malih jebenih komada uzmi nitro razredjivac
 
Legend
inace stare fleke po staklu od naljepnica isl razredjivac skida.......ne nagriza staklo tako da neces imati prob....samo ne dodiruj plastiku ....
 
Član
a jedno pitanje usput. imo sam tako naljepnicu sa strane onu providnu i skino, skino i ljepilo. znaci nema nista sad, ne primijeti se da je bila, al npr kad zamagli staklo, magli sve osim tog dijela, i to se fino iscrta pravougaonik... sto to?? :D mozda bi trebo sve tako oblijepit, pa nebi nista maglilo :D
 
bojim se da nece na staklu ostati kakvih ostecenja od razredjivaca? desava se da izblijedi malo staklo, da tako kazem..
?
 
Legend
da ako je na autu naljepnica ,fen....plasticna spahtlica i polako skidas kako grijes....poslije toga polir pasta i ne zna se nista.....

a za sajbe,....million sam puta sa sajbi skidao naljepnice razrjedjivacem i nikad nije umljalo,sad jedino ako bi trljao pola dana onda ne znam hehehhe ;)
 
hehe,ja sam to skinuo sve sa svojih deset prstiju i jednom krpom.

uglavnom,uzeo krpu i poceo grebati/vuci od pocetka "bivse" naljepnice,kontas? i tako malo po malo,grebi/vuci,grebi/vuci,kad se nakupi grudvica onda je samo pokupim krpom i tako u nedogled dok ne ostane nista.

hm,nisam bas dobro objasnio,ali bit je da uopce ne trebaju razrijedjivaci,a isto tako sam skinuo i bivsu nalju na gepeku,i onda samo presao polir pastom i sad se sjaji.:)
 
Član
stelex za ciscenje stakla rjesava stvar. skinuo sam ih tako bruku.

prvo sa strugalicom za led

30070_Strgalo.jpg


skines ostatke naljepnice ako ih ima.

onda mekana krpa i stelex i sve ce spasti.

stelex_razprsilo.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top