Srednjoškolac iz SAD koristio zmiju kao konopac za preskakanje

Srednjoškolac iz SAD koristio zmiju kao konopac za preskakanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
nodiash je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
hahhaha,hill billy,joooj amera stvarno,al neka je,***** ti zmije,jedine zivotinje koje nemaju apsolutno nikakvu funkciju

kako da nemaju...svaka zivotinja ima svoju svrhu i u nekom je lancu ishrane...kao prvo pogotov tamo u americi zmije tamane ogroman broj stetocina i glodara, poljski misevi, stakori i ima jos par onih stetocina ne znam im ime, itd...a druga stvar je da ima dosta zivotinja kojima je zmija glavni izvor ishrane...gledo sam to nekad na animal planet...svako ima svoje mjesto vjeruj...

filozof nas :lol::lol::lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
hahhaha,hill billy,joooj amera stvarno,al neka je,***** ti zmije,jedine zivotinje koje nemaju apsolutno nikakvu funkciju

kako da nemaju...svaka zivotinja ima svoju svrhu i u nekom je lancu ishrane...kao prvo pogotov tamo u americi zmije tamane ogroman broj stetocina i glodara, poljski misevi, stakori i ima jos par onih stetocina ne znam im ime, itd...a druga stvar je da ima dosta zivotinja kojima je zmija glavni izvor ishrane...gledo sam to nekad na animal planet...svako ima svoje mjesto vjeruj...

filozof nas :lol::lol::lol:
ama nek imaju samo sto dalje od mene fujjjjjjjjj
 
nodiash je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
hahhaha,hill billy,joooj amera stvarno,al neka je,***** ti zmije,jedine zivotinje koje nemaju apsolutno nikakvu funkciju

kako da nemaju...svaka zivotinja ima svoju svrhu i u nekom je lancu ishrane...kao prvo pogotov tamo u americi zmije tamane ogroman broj stetocina i glodara, poljski misevi, stakori i ima jos par onih stetocina ne znam im ime, itd...a druga stvar je da ima dosta zivotinja kojima je zmija glavni izvor ishrane...gledo sam to nekad na animal planet...svako ima svoje mjesto vjeruj...

E jbg sad,znam da svaka zivotinja ima svoju ulogu,al sam zmiju bas smatrao beskorisnom,al eto Nodi prosvijetlio si me :) ,premda i dalje ih ne podnosnim,fuj,agli animal!
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
hahhaha,hill billy,joooj amera stvarno,al neka je,***** ti zmije,jedine zivotinje koje nemaju apsolutno nikakvu funkciju

kod nas zivotinja ako ne pomaze u oranju njive, ne vuce i ne handri, nije jestiva ona nema svrhu hmmm??? skontaj malo vidis kako je ciko fino objasnio sta jedu zmije sve :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: no hard feelings
 
Član
taj je kralj za mene ....


bem ti zmiju ,nevolim je nikako .... a i bojim se je ....

nedira me ,nediram je ....takva je situacija ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top