Srbija Drzava Ukida Auto Otpade

Srbija Drzava Ukida Auto Otpade

Član
Pa ako zakon prodje i pocne se postovat, moze te kaznit, to je sigurno. I sad je zabranjeno javno konzumiranje alkohola, pa mnogi piju vani. Al znam i mnoge koji su dobili 200 KM kazne za to. Mnogi i voze brzo, al je zabranjeno. Hocu rec, bolje se zaliti kad to pokusaju uvesti, nego nista ne raditi pa kad uvedu, onda te mogu jebat samo tako. Pogledaj zakon o pusenju u javnim objektima u HR, svi su mislili propast ce, pa bome i nije. Ne pusi raja vise po kaficima...
 

DLS

Početnik
bmwscaner je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Jasta, svi ste jaki na rijecima. Vozite sigurno i svaki dan kroz kamere bez usporavanja, kako da ne.

Kad ti opali 1000 KM kazne za neku glupost, pazit ces malo vise...

da da kolega ajd ti mom dedi i starom zabrani da imaju vlastito vino i rakiju kad su svojim rukama zasadili 2000 loza ?
i ajd nek meni drzava zabrani da zakoljem svinje iz vlastog uzgoja u koje cijelu godinu ulazem svoj trud i novac???
to nece proc kod nas pogotovo tko na seli zivi pa nek oni sviraju u 102 svirale

lako je organizovat proteste (nenajavljene) svi bi se seljaci pobunili ..skupili kakvu sposobnu grupu i zapalili zgrade vlade i ostale budale koje upravljaju ovom zemljom ..

edit ..al nemamo mi muda za to ..samo mozemo pricat!!!
 
Član
Ljudi to vam je standard za ulazak u EU to su zakoni koji se zahtjevaju...Ljudi kod nas ne razmišljaju glavom misle kad dođe ta EU padaće sve sa neba i rješiće se svi problemi...Moći će se peći rakija proizvoditi vino ali ćeš morati platiti porez na to, kad hoćeš nešto da okreneš na ražnju moraš kod veterinara da ti odradi veći dio posla i sl. Sve se radi da budeš ovisan o proizvodima velikih kompanija...Ovakve i slične promjene dovšće običnog čovjeka na rub egzistencieje jer je jednostavno takav način života ako dođe uopšte do te EU preživljavaće onaj ko bude radio po njihovim firmama a neće tamo biti mjesta za sviju...Ali ne sikirajte se nećemo mi brzo tamo jer bi u tom slučaju morali nam više novcva iz pristupnih fondova davati a to im i nije baš u interesu jer su ovde dobili ono što su htjeli tržište bez carina za svoje proizvode, uništenu privredu koju polako koloniziraju...na kraju ćemo biti robovi na svome ali to ti je kapitalizam pogotovo u siromašnim zemljama a tako nam i treba kad nam nije valjalo ono što smo imali!!!
 
Član
Kad dođe taj da me kazni što koljem svoje svinje, piliće, telad, ovce, što pečem svoju rakiju od svog voća, što,... Jedva čekam!:cool:
 
Ma kome se je do evropske unije nek ide tamo, evo sad ce pasosi jos malo, pa putuj i uzivaj:) Nek oni ostave BiH ovakva kakva je:p, jest da je u k. sve, ali opet zivi se nekako! Oce evropa da naturi svoje proizvode, novo trziste! Zasad sam je sve ok, tek ce svjet vidjet koliko je go*no pojeo ako bih dospije u tu eu, tek ce onda da nastupi haos!
 
Član
ma nema,ovo je bruka...
najvise volim da sompigujem na auto otpadu...kao dijete u igrackama...
pun mi je ***** ovih zakona...
 
Top