Sramota me sto sam otvorio onu temu "moj drift" neki dan :D

Sramota me sto sam otvorio onu temu "moj drift" neki dan :D

Član
brate samo ovjes od ovih japanskih fleksarica kosta ko tvoj Z :D a dje jos godiiine iskustva, toliko driftera ali samo mali broj njih ima cast u D1 da nastupa
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Jedan je probo pa se usro :lol:

;););)

Treba na početku videa napisati DONT TRY THIS AT HOME, da se nebi usrali
:lol::lol::lol::lol:
Iskustvo je na njihovoj strani, kao i ovjes
:lol::lol::lol:
 
Pa dobro to se podrazumijeva,ipak je ovo krem de la krem drifta.Znam ja odavno kako to izgleda u D1,samo sam htjeo da se malo nasalim :icon_smile: usput,pogledajte kako su zavrsila auta Team-a Orange prilikom zemljotresa :icon_cry:




 
Član
Nisi bas morao da postavis slike, sve meni zao jbt :( A posteno, pogledajte sta voze ljudi, japanac do japanca, ne vidim ovde ni Ford, ni BMW, samo japance...specijalizovali se ljudi za drift i to ti je...
 
Član
stid me maltene komentarisati kad pomislis na ljude koji su poginuli u tom potresu, al joj tugo moja, gdje postavi ove slike :((((
 
Ma šta oni znaju, bolje sam ja ovo izvodio po mokroj livadi sa djedovim Fićom :D :lol:


p.s. mislim isključivo na driftere. Ova katastrofa što se dogodila je za neku drugu, puno ozbiljniju raspravu :icon_sad:
 

MTR

Član
aiteee , kiteouuuu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sakramaoteaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , itaaa itaaaaa itaaaaaa , daiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii onde donde aitaaaaaaaaaaaaaa hahahahahah , konokte daivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa AEEEEEDAAAAAAAAAAA AAAAAAA AAAAAAAAA JAKTEMMMMMMM AAAAAAAAAA


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


joj ovi japanski komentatori su zakon :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top