SR Zivinice 3 - slike - 02.11.08'

SR Zivinice 3 - slike - 02.11.08'

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala raja. zao mi sto su baterije lose bilo bi jos slika barem jos 100-tinjak. al eto valjda ce iduce sezone biti vise
 
Član
Odlicne slike drug, a izgleda da je bilo super...ko je sa crte odnio pobjedu madzo ili veko ? :icon_question:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Odlicne slike drug, a izgleda da je bilo super...ko je sa crte odnio pobjedu madzo ili veko ? :icon_question:


nije se vidjelo od dimne zavjese koju je Veko napravio :lol: zato smo dobili obavjestenje od organizatora da ce se ta trka morati ponoviti iduce godine :lol::lol::lol:
 
Član
guster je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Odlicne slike drug, a izgleda da je bilo super...ko je sa crte odnio pobjedu madzo ili veko ? :icon_question:


nije se vidjelo od dimne zavjese koju je Veko napravio :lol: zato smo dobili obavjestenje od organizatora da ce se ta trka morati ponoviti iduce godine :lol::lol::lol:

hahahahah ma jasta ponavljat cemo mi dok se boje ne rastope samo sreca pa do tada nece biti novi motor upakovan hihihihihihi:icon_smile:
 
Član
main.php


ako se dooobro zagledate vidjecete da Veko iza dimne zavjese montira slick-ove i cacka nesto oko karburatora :D
 
ma ja mogu samo reci da stanu na crtu sa mnom za par dana,pa cemo viddjet koji je motor....btw kod mene je 1,3 i opet gore gumee ko da je 2,0..tako da...........:icon_smile:
a kod madzida je 1,8 i jedva me uzeo..sramota....:lol::lol::icon_exclaim:
 
Član
Veko Skoda je napisao(la):
ma ja mogu samo reci da stanu na crtu sa mnom za par dana,pa cemo viddjet koji je motor....btw kod mene je 1,3 i opet gore gumee ko da je 2,0..tako da...........:icon_smile:
a kod madzida je 1,8 i jedva me uzeo..sramota....:lol::lol::icon_exclaim:

hahahahahaha jest vala jedva ide taj 1.3 ko 2.5 kako te nije stid prvo ne smijes da stanes samnom pa kad sam ti rekao da cu krenuti drugom da te ne ofiram onda si pristao... jos povedem djevojku sa sobom da sam tezi:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top