SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

Član
semma je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Eh ovako.... sto se tice hrana i pica, vidim da je boljka bila svima, trebao je biti i kamper rostilj ali ga nismo mogli uganjati. Pice ko pice, puklo je do 13h, sta sad? Sad znamo vase kapacitete, iako je ovo bilo prvi put i sve, iduci put ce biti vise.
Sto se tice sigurnosti... to nije u nasim rukama, ne u rukama organizatora. Redari su govorili, " ja sam primio svoju dnevnicu, a policija nek radi svoj posao"... i pustao je ljude na stazu. Onda smo policiju poslali na donji dio staze, i sve je bilo ok. I onaj mali dripac sa skuterom, ne bi izasao, dok ja licno nisam preskocio ogradu i fino ga izveo sa staze. Zato su trajale pauze medju trkama.
Svaka cast mjestanima i ljudima koji su pravili probleme, pokazali su svoje pravo lice ponasanjem na "pola" piste..kod vatrogasaca i dalje.
Ograda nije nasa, niti je u nasoj nadleznosti bilo kako ce se postaviti, ali rekao sam geri kako bi bilo najbolje da uradi, i iduci put rekao je da cemo postupiti tako.
Zasto nismo pustali auta unutra, upravo zbog toga, jer je BMW 5ca usla kao styling i stala kod Muamera, i onda otisla driftati i slicno, a i drugi su tako radili.. a da ne govorim o autima na parkingu. Mora seljo dodati gas kada ulazi na parking, da ga svi cuju i vide, i tako dizati bugiju i sl. Covjek ne moze uticati na tudji nivo inteligencije, shvatite to.

Nadajmo se da ce iduci put biti bolje. Pokusat cemo sada i styling organizovati.

A ovo za Erola, imao je vrijem od 16,8 dok je covjek koji se ustvari zauzeo 3. mjesto imao bolje vrijeme za pola sekunde. To je bio nas propust i izvinjavamo se Erole ako se te bilo kako time uvrijedili. Tebi svaka cast na rezultatu.
To sto sam ti rekao u mojim ocima si treci, bilo je zbog honde... medju nama, tebi da godi, a ne da se o tome dize tema.

cuj sigurnost nije u rukama organizatora??nego cijim rukama?
ti dole na sredini piste,kod vatrogasaca su stvarno pokazivali svoju kulturu i odgoj,ali posto to nije nista novo za nas,lijepo nadjes redare koji se mogu nositi sa njima....


Policija mi kaze... : " i nama prijete"... pa zamisli...
 
Član
znam sve jer sam bio tu i od tih divljaka nista se nije moglo vidjeti,ima ih i sa ovog foruma..moje misljenje je da se samo tako mogu rijesiti stvari kod nas jer ono juce stvarno nije imalo smisla..ja samo predlazem sta uraditi za sljedeci put,ne zelim nikome da pametujem,svaka vama cast kad ste se prihvatili posla i sve u svemu bilo je dobro i naravno dolazim i sljedeci put abd;)..
 
Član
Svaka cast organizatorima na trudu al goreg SR u zivotu nisam vidio....Meni nista nije bilo OK...Nedostatak hrane,pica,lose obezbjedjenje,nema stylinga....Prosle god je bila duza ograda zato raja nije mogla izaci na stazu...a ono vase obezbjedjenje ono nije nista a vi ako ste organizatori vi ste duzni za sve i vi postavljate pravila.....(a vama jedno obicno dijete pravi problem sa skuterom----gdje to ima matereti---)Ono je sve bilo nazor...samo treba pohvaliti vozace jer su se trudili da zadovolje raju....ostalo katastrofa....
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Evo vratih se i ja. Sta da kazem,isao sam da se zabavim i vidim kako mi auto ide. U pocetku me kisa j*ala strasno,gume uzas plasticne,nisam mogao krenut,kasnije se suhnula i najbolje vrijeme 16.3 sa 0.6 rekacijom,zadovoljan :)

Eh sad,zalbe.

Prvo,sto nisam ni skonto kad se dogodilo,tek mi naknadno rekli i skonto sam kad mi se covjek izvinuo. Naime,kasnio sam malo na trku i Adi (Aditas) bio u blizini sa onim toki-vokijem ,jedan od ovih sa starta na pitanje koji je broj 35,Adi mu dogovorio Honda Civic,ovaj njemu nesto u stilu "pa gdje je majku mu j*em" ,mislim svaka cast stvarno.

Dalje,vozio sam dvije trke,sa Yugom probio u 16 klasu,kasnije uzeo Pug-a 306 i izbacio me bijeli kadjo iz Srbije,haj dobro,j*i je. Kasnije saznajem kako je u finalu jedan probio u 15 klasu ,u polufinalu isto i da sam jel ja dobio trece mjesto. Kasnije su ovi moji isli da se raspitaju,rekose im da,da,potvrdjeno,trece mjesto Erol. Ok,cekam proglasenje,kad nekog drugog prozvase,sta,kako,donosi mi Adi list sa poretkom,kad moje ime na trecem mjestu prekrizeno i dopisano neko drugo. Na sve to,Adijev komenatar je bio "ti si treci u nasim ocima" :icon_rolleyes:

P.S. Adija jedinog izdvajam tamo,tebi Adi svaka cast,da se zna;)

P.P.S. Za ovog momka sa Escrotom,nema sta auto leti,ali nisam dozivio to,al mi drugovi koji su bili na cilju pricaju da je bas podj*avao ljude,malte ne se igrao sa njim, pusti gas,da gas,pusti,da i jos se smijo ljudima u facu,mislim jbg. Naravno ,nek se zna ne opravdam samara il sta se vec dogodilo,samo velim da nije u redu ni od njega tako nesto. Ne kazem nista sto meni nisu rekli,tako da mozda se trko sa prijateljem kad je to radio,no kako god,ok je kalkulisat u nekim odredjenim kolicinama,al bit u mogucnosti vozit bubam 14 klasu,a trkat se u 16,e jbg

Drug, ja sam se bunio, i na kraju sam ja uzeo trece mjesto zato sto ljudi koji su radili izvlacenje mjesta ocigledno nisu bili upoznati s pravilima 100 posto, prvo i drugo mjesto su bili ok izabrali a trece mjesto se ne izabira po politici ma ko je imao najbolje vrijeme pa njega stavi kao treceg nego se kao prvo gleda KRUG do kojeg si dosao pa ako si znaci prosao u 2. Krug i tek ako si u tom krugu imao najbolje vrijeme onda si dobitnik treceg mjesta a ja koliko sam vidio po spisku ti NISI PROSAO NI U DRUGI krug sto znaci nefer bi bilo da mi koji smo prosli u drugi krug nedobijemo nista ( bez obzira jesam li to ja bio ili neki drugi momak ) a ti koji si odmah ispao da odjednom se pojavis na trece mjesto.........

dalje njecu komentarisati na ovo PRAVILA SE ZNAJU SMO IH TREBA PROCITAT I NAUCITI.....
 
Član
melvin je napisao(la):
Svaka cast organizatorima na trudu al goreg SR u zivotu nisam vidio....Meni nista nije bilo OK...Nedostatak hrane,pica,lose obezbjedjenje,nema stylinga....Prosle god je bila duza ograda zato raja nije mogla izaci na stazu...a ono vase obezbjedjenje ono nije nista a vi ako ste organizatori vi ste duzni za sve i vi postavljate pravila.....(a vama jedno obicno dijete pravi problem sa skuterom----gdje to ima matereti---)Ono je sve bilo nazor...samo treba pohvaliti vozace jer su se trudili da zadovolje raju....ostalo katastrofa....

Dobro druze... ako ti tako mislis... ;)
Ja tebi rekoh.. Racing team.. nije bio zaduzen za obezbjedjenje... to je bio posao Gerin.
Ali eto sve primjedbe se uzimaju u obzir i na njima ce se poraditi.
Ovo je bilo prvo pa muško.

Ne bi nista ni bilo da se nije probalo napraviti nesto. Makar postujte trud.
Pozdrav
 

LSD

Član
ajde ovako sad....eto ovaj race bio pa prosao...dalje..sad znate kakve ste propuste imali i na cemu treba poraditi....treba pitati raju kakav program bi voljeli vidjeti na stazi..kako sta postaviti i urediti..ipak vi to organizujete za publiku a ne za svoj cejf
 
Član
LSD je napisao(la):
ajde ovako sad....eto ovaj race bio pa prosao...dalje..sad znate kakve ste propuste imali i na cemu treba poraditi....treba pitati raju kakav program bi voljeli vidjeti na stazi..kako sta postaviti i urediti..ipak vi to organizujete za publiku a ne za svoj cejf

Naravno
 
Član
meni mrsko pisat cime sam zadovoljan a cime ne...
muha daj stavi rezultate dB-a ali u drugu temu pa da se mi malo prepucavamo...
 
Član
melvin je napisao(la):
Svaka cast organizatorima na trudu al goreg SR u zivotu nisam vidio....Meni nista nije bilo OK...Nedostatak hrane,pica,lose obezbjedjenje,nema stylinga....Prosle god je bila duza ograda zato raja nije mogla izaci na stazu...a ono vase obezbjedjenje ono nije nista a vi ako ste organizatori vi ste duzni za sve i vi postavljate pravila.....(a vama jedno obicno dijete pravi problem sa skuterom----gdje to ima matereti---)Ono je sve bilo nazor...samo treba pohvaliti vozace jer su se trudili da zadovolje raju....ostalo katastrofa....

Evo cijelo vrijeme sta su radili neko izadje na stazu oni samo okrenu glavu i malo ustano protegnu noge
 
Član
od kako sam usao na parking za db nisam se pomjerao vise tako da nisam nista drugo ni vidio , dobra ekipa bila dobro i meni bilo
ipak pohvale sto se uopste sta organizovalo
 

LSD

Član
40198_1460877036486_1070240545_1345928_1871837_n.jpg

zasto ga neko nije zgazio?
 
fanatic je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Evo vratih se i ja. Sta da kazem,isao sam da se zabavim i vidim kako mi auto ide. U pocetku me kisa j*ala strasno,gume uzas plasticne,nisam mogao krenut,kasnije se suhnula i najbolje vrijeme 16.3 sa 0.6 rekacijom,zadovoljan :)

Eh sad,zalbe.

Prvo,sto nisam ni skonto kad se dogodilo,tek mi naknadno rekli i skonto sam kad mi se covjek izvinuo. Naime,kasnio sam malo na trku i Adi (Aditas) bio u blizini sa onim toki-vokijem ,jedan od ovih sa starta na pitanje koji je broj 35,Adi mu dogovorio Honda Civic,ovaj njemu nesto u stilu "pa gdje je majku mu j*em" ,mislim svaka cast stvarno.

Dalje,vozio sam dvije trke,sa Yugom probio u 16 klasu,kasnije uzeo Pug-a 306 i izbacio me bijeli kadjo iz Srbije,haj dobro,j*i je. Kasnije saznajem kako je u finalu jedan probio u 15 klasu ,u polufinalu isto i da sam jel ja dobio trece mjesto. Kasnije su ovi moji isli da se raspitaju,rekose im da,da,potvrdjeno,trece mjesto Erol. Ok,cekam proglasenje,kad nekog drugog prozvase,sta,kako,donosi mi Adi list sa poretkom,kad moje ime na trecem mjestu prekrizeno i dopisano neko drugo. Na sve to,Adijev komenatar je bio "ti si treci u nasim ocima" :icon_rolleyes:

P.S. Adija jedinog izdvajam tamo,tebi Adi svaka cast,da se zna;)

P.P.S. Za ovog momka sa Escrotom,nema sta auto leti,ali nisam dozivio to,al mi drugovi koji su bili na cilju pricaju da je bas podj*avao ljude,malte ne se igrao sa njim, pusti gas,da gas,pusti,da i jos se smijo ljudima u facu,mislim jbg. Naravno ,nek se zna ne opravdam samara il sta se vec dogodilo,samo velim da nije u redu ni od njega tako nesto. Ne kazem nista sto meni nisu rekli,tako da mozda se trko sa prijateljem kad je to radio,no kako god,ok je kalkulisat u nekim odredjenim kolicinama,al bit u mogucnosti vozit bubam 14 klasu,a trkat se u 16,e jbg

Drug, ja sam se bunio, i na kraju sam ja uzeo trece mjesto zato sto ljudi koji su radili izvlacenje mjesta ocigledno nisu bili upoznati s pravilima 100 posto, prvo i drugo mjesto su bili ok izabrali a trece mjesto se ne izabira po politici ma ko je imao najbolje vrijeme pa njega stavi kao treceg nego se kao prvo gleda KRUG do kojeg si dosao pa ako si znaci prosao u 2. Krug i tek ako si u tom krugu imao najbolje vrijeme onda si dobitnik treceg mjesta a ja koliko sam vidio po spisku ti NISI PROSAO NI U DRUGI krug sto znaci nefer bi bilo da mi koji smo prosli u drugi krug nedobijemo nista ( bez obzira jesam li to ja bio ili neki drugi momak ) a ti koji si odmah ispao da odjednom se pojavis na trece mjesto.........

dalje njecu komentarisati na ovo PRAVILA SE ZNAJU SMO IH TREBA PROCITAT I NAUCITI.....

OK onda to vec ima smisla.
I moje vrijeme je bilo 16.49 ,ne 16.8 ,zato mi jeste bilo krivo,jer je receno da si ti imao pola sekunde bolje vrijeme,kako si onda mogao biti u 16 klasi ?
I ja JESAM PROSAO u drugi krug,u prvom sam izbacio pezoa i u drugom me kadett izbacio. Eh sad znaci gleda se vrijeme u drugom krugu koje ja ne znam koje mi je bilo,u prvom sam imao 16.49 ,a za drugi ne znam,moguce da je to ovo 16.8 koje Adi spominje,ako si tu imao pola sekunde bolje vrijeme onda je sve razjasnjeno.

I da kazem odma,ne zelim se svadjat ni skim,bilo i proslo,prvi mi rejs,nisam ni ocekivao neki rezultat i kad me kadjo izbacio nije mi bilo svejedno naravno,ali sta je tu je,samo kad sam 2 sata bio uvjeren da sam treci na kraju zavrsio i cekao do kraja na proglasenje,a mrtav umoran i saznam da nisam,jbg bas se sjebo. Kako god,cestitam ti na rezultatu ;)
 
Član
hm vidish vracamo se na temu od prije 1-2god. kada ste pljuvali organizatore kako uzimaju lovu na hrani-piću... a sad nismo imali sta jest-pit na pisti...:lol: i opet nevalja...

Organizacija.... neću, mislim nek se nesto desavalo to je glavno... mislim da sam organizator zna koji su propusti bili i da će se potruditi ispraviti to na sledecem raceu abd...

btw nama na dB-u je bilo DOBRO, raja, druzenje, zaj*ancija ugl opušteno kao i uvijek... živio SPL :lol:

Pozdrav đaci i čestitke na rezultatima i vremenima SVIMA... ;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Ljudi, ruku na srce, jeste bilo propusta, al' da se momci nisu potrudili ne bi ni bilo nikakvog SRa u skorije vrijeme u BiH.....po meni glavni problem je bio nedostatak hrane/pica (mada je bilo i toga, i to dzabe, u onom plavom satoru kraj starta :) ), i ogromne pauze u utrkama, mimo toga, odlicno okupljanje, kamaru poznate raje......:cool:

Nahranim te i okrepim i ni javno hvala samo se ti zali, dabogda ti to prisjelo jesi cuo :icon_biggrin:

Ojjj, svaka rijec na mjestu, stid me sad :D JAVNO HVALA cika Davoru na picu i hrani koji su me odrzali medju zivima :D
 
Top