SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

Sta vam je ljudi stvarno?

Ovaj put se moram slozit sa Bokijem,ne smiju ljudi pustit svakog na pistu jer ima divljaka nalozenih i onda "driftaju" na parkingu za stylere,ne do bog klepit kojeg odma pada reputacija trke u Zivinicama i organizatora samog.

Igy-ja i "slicne" vjerujem da ce uz dogovor pustit,ipak ga znaju,a ostali "nepoznati" ce se morat zadovoljit parkingom koji nije "tamo negdje" ,nego kraj same piste. I glupo je i pomislit da se ulaz dopusta onima koji imaju "nesto sredjeneija auta" ,ko ce odredit granicu izmedju "sredjenog" i "nesredjenog" auta haj mi molim te objasni.

Ja ovaj put nadam se vozim,tako da mi je svejedno al ipak da kazem koju ;)

P.S. Mislim da nikad vise navodnika nisam upotrijebio u jednom postu :D
 
Član
Oho, znaci vidjet cemo i Hontu u akciji.

S obzirom da je ovaj Racingteam sve same Honde, bit ce tamo vise Hondi neg Golfova :D
 
Legend
pazi samo erole da ti zmigavac ne odpadne :pPP

@lover-druze kako sam ja skontao stajlinga nece biti,tako da...
 

IGY

Član
nermin suljagic je napisao(la):
IGY je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
ma dajte, sta pretjerujete, parking je pred samim ulazom u krug gdje se odrzava trka. svake godine se tu parkira i nikakvih problema nisam cuo da je bilo..

pa parkiraj se ti fino tu, ja ne zelim ;)

jesi li ti igy ikada bio na sr-u u zivinicama??
gdje si se do sada parkirao???

2007 vozio SR, nakon toga sam uvijek bio ili na dB ili na stlye ovaj put ne mislim nista od toga nego opusteno promatrati utrku....
 

JD.

Član
erol_brcak je napisao(la):
Sta vam je ljudi stvarno?

Ovaj put se moram slozit sa Bokijem,ne smiju ljudi pustit svakog na pistu jer ima divljaka nalozenih i onda "driftaju" na parkingu za stylere,ne do bog klepit kojeg odma pada reputacija trke u Zivinicama i organizatora samog.

koji parking za stylere kad sada stylinga ni nema ?

ja, igy i jos par auta iz nase ekipe smo inace na stylingu, a posto nema takmicenja sta treba da parkiramo tamo negdje na cesti... to je i bilo pitanje...

ako organizatoru nije u interesu da okupi na jednom mjestu sto vise tuniranih auta onda nek napisu tako, jer imaju i posjetioci sta pokazati sa autima, tj ima se sta vidjeti osim same trke
 
Član
ma neće bit problema pri ulazu na pistu, pa nema ni stajlinga a ni takmičara neće bit toliko da nemamo gdje, imaju dva velika poligona gdje se svi možemo poparkirat.
 
JD. je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Sta vam je ljudi stvarno?

Ovaj put se moram slozit sa Bokijem,ne smiju ljudi pustit svakog na pistu jer ima divljaka nalozenih i onda "driftaju" na parkingu za stylere,ne do bog klepit kojeg odma pada reputacija trke u Zivinicama i organizatora samog.

koji parking za stylere kad sada stylinga ni nema ?

ja, igy i jos par auta iz nase ekipe smo inace na stylingu, a posto nema takmicenja sta treba da parkiramo tamo negdje na cesti... to je i bilo pitanje...

ako organizatoru nije u interesu da okupi na jednom mjestu sto vise tuniranih auta onda nek napisu tako, jer imaju i posjetioci sta pokazati sa autima, tj ima se sta vidjeti osim same trke

Ne,ne,ovo za stylere sam mislio opcenito zasto se ne smije pustat sve i svakog.
Mah najbolje bi bilo da se vi fino dogovorite sa organizraotorom unaprijed koliko vas bude da hocete ulaz i toliko i toliko vas ima,imena date i tacka. Dodjeas na ulaz "...,blabla Igor Isanovic" ,cojek pogleda,ok,prolaz i zdravo,samo problem sto se organizator ne javlja na temu jel,eh onda ne znam sta cete :D premda vjerujem da nikakvih problema ba nece bit,sta ste se zabrinuli,svi se znate medjusobno ;)
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

ing-ecc je napisao(la):
[/size]
IGY je napisao(la):
opet nije odgovoreno na pitanje da li cu moci (ne samo ja nego i ostali) uci na pistu sa autom ako nisam takmicar
kratko i jednostavno ne znam sto je tesko odgovoriti na to pitanje, nemam se namjeru takmiciti niti imam brz auto za trku, a nemam vremena da slazem nesto za dB tako da bi dosao kao gledaoc a auto mi se ne ostavlja tamo negdje....

šta je pista za tebe? dio kasarne koji je namjenjen za "402 m" ili preostala unutrašnjost kasarne?
na ovo prvo nećeš moći ako ne voziš utrku a na ovo drugo tj. dio kasarne u unutrašnjosti rezervisan za parking pa naravno da možeš, i ti i bilo ko drugi


ima li neko da je nekada bio na trci u Živinicama a da u ovoj temi nije postavio pitanje ili pitanja???

pa ljudi moji, nevjerovatni ste, sve i svašta pitate a sve znate, to znam i ja da vi znate odgovore na VAŠA pitanja??? čemu to???



@erol evo odgovora erole, ko kaze da se niko ne javlja... jel ovo i dalje nejasno?

btw... jedva cekam da vidim tu "tajnu" pod haubom tvojom :icon_smile:
 
Član
koki+ je napisao(la):
sto se vi nejavljate ??? jel 206-ca registrovana ????

trebalo bi biti danas to rijeseno...evo ja trazim nekih eksera pa da sklepam neku kutiju za 206 samo cekam da mi mahir neke daske donese...

BTW iz doboja se takmici i davor sa kecom i najvjerovatnije deni ide na nekakav 40 Hz brp sa lanciom...
 
Top