SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
kako bas da svi zajebani likovi s foruma koji bi sprijecili tu tucu danas nisu bili u Zivinicama, bemu..
et vidi koja slucajnost..
 
Član
HONEY je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
serialgf - otaj lik pravo zajeban :D


uvjek bio. njima je svima do druzenja al po potebi evo mogu i zapucati :D:D:D

tarik_91 je napisao(la):
btw da se vratimo race-u..kaze repo je bio tako brz da ga niko nije vidio :D


pljuni lagano repi pod prozor..

repo rekorder BIH i sa tim cete morati zivjeti jos dugo dugo :cool:






ah da gospon Repo sve cestitke i nadam se da prihvatate moje isprike za proslogodisnje prozivke .. Skidam kapu :D
 
Član
HONEY je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
serialgf - otaj lik pravo zajeban :D


uvjek bio. njima je svima do druzenja al po potebi evo mogu i zapucati :D:D:D

tarik_91 je napisao(la):
btw da se vratimo race-u..kaze repo je bio tako brz da ga niko nije vidio :D


pljuni lagano repi pod prozor..

repo rekorder BIH i sa tim cete morati zivjeti jos dugo dugo :cool:



i to najvise zbog toga sto vise niko nece htjeti da vozi kod nas...
 
Član
Vidim da neko i postove brise kako se kome svidi:icon_confused: malo prije je bio Davorov post sad ga nema :icon_rolleyes:


Sto se tice organitacije prvo okupljnje koje je organizovo AMK Piemonte prosle godine je bio bez race i super je bio, db i stayl unatoc kisi manifestacija prosla u najboljem redu jos je i sendvic bio gratis uz ulaznicu...

Od sad bi najbolje tako i bilo piemonte da organizuje db evo i term lab su kupili i stayl a race nek organizuje ko hoce,jer vidim da se nikako ne moze race adekvatno organizovat! Dosta ljudi dodje prje svega radi dobrog druzenja! A dans je stayl i db pros bez incidenata jedina zamjerka je kasno proglasenje, al i to radi dogovora da se svi takmicari zajedno proglase ...

Ovim iz BMW tima treba zabranit ulaz na sve manifestacije, i na psti kad dodju oni kad nije race vjecito neko divlja!


I mante se sad sirenja neke mrznje po regionima i gradovima to nam najmanje treba, ne mozete davati presudu za citav grad na osnovu par pojedinaca :icon_rolleyes:
A vidim ovdje vec neki svojim izjava na to i aludiraju ...
 
Daj ba jebo vas proha vise koji vam je ..... Ovo je se desilo iz nekih razloga koje samo Muha i ostali pretuceni znaju,,ova gamad je uvijek pravila probleme nije bitno gdje se nalazili,,a sad zbog tih krkana mi treba da se svadjamo i mrzimo jedni druge,,dajte ba nismo djeca,,svima je krivo sto se ovako nesto dogodilo...mislis serijalgf da je od ove raje sa foruma neko volio da se to desi...svi su dosli da se druze i da im bude lijepo...Nego dosta vise hlupanja gluposti,,bolje da se postave slike i klipovi da uzivamo ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
kako bas da svi zajebani likovi s foruma koji bi sprijecili tu tucu danas nisu bili u Zivinicama, bemu..
et vidi koja slucajnost..


vjerovanto ni ja ne bi glumio heroja jer se do sada nije imalo potrebe nositi oruzije ili orudze na race. Tako da bi i mene kako i ostale vjerovatno zatekla ova situacija .

ali da se zna da nece ljudi vise dolaziti na race nespremni ako vise budu dolazili ..

aa da ti nisi slucajno rodom iz Zivinica pa prozivas sta li ????
 
Član
Dobro ba dosta vas, nije ovo veze imalo sa tim ko je ko i odakle je, i ne dam Vam da ode prica u tom smjeru, samo jos treba da se krenemo sad preseravat ovdje kako se ne vole ljudi iz Tuzle i Sarajeva, ko da smo u ratu u picku milu materinu! Lik bez majce je cijeli dan pravio sranja, htio se tuci s covjekom s kojim je sjedio pio svo vrijeme, nije on im'o pojma koga udara i zasto! Poteze pistolj, polijece s nozem na "jarana" s kojim sjedi, i sad treba da se pravimo da je sve crno i bijelo i da je trebalo samo prici i rastaviti ih i na tome bi se zavrsilo?
 
Početnik
serialgf je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
kako bas da svi zajebani likovi s foruma koji bi sprijecili tu tucu danas nisu bili u Zivinicama, bemu..
et vidi koja slucajnost..




aa da ti nisi slucajno rodom iz Zivinica pa prozivas sta li ????

ma da, od dede mi prva zena iz Zivinica pa zato...
 
Član
adi187 je napisao(la):
Vidim da neko i postove brise kako se kome svidi:icon_confused: malo prije je bio Davorov post sad ga nema :icon_rolleyes:


Sto se tice organitacije prvo okupljnje koje je organizovo AMK Piemonte prosle godine je bio bez race i super je bio, db i stayl unatoc kisi manifestacija prosla u najboljem redu jos je i sendvic bio gratis uz ulaznicu...

Od sad bi najbolje tako i bilo piemonte da organizuje db evo i term lab su kupili i stayl a race nek organizuje ko hoce,jer vidim da se nikako ne moze race adekvatno organizovat! Dosta ljudi dodje prje svega radi dobrog druzenja! A dans je stayl i db pros bez incidenata jedina zamjerka je kasno proglasenje, al i to radi dogovora da se svi takmicari zajedno proglase ...

Ovim iz BMW tima treba zabranit ulaz na sve manifestacije, i na psti kad dodju oni kad nije race vjecito neko divlja!


I mante se sad sirenja neke mrznje po regionima i gradovima to nam najmanje treba, ne mozete davati presudu za citav grad na osnovu par pojedinaca :icon_rolleyes:
A vidim ovdje vec neki svojim izjava na to i aludiraju ...


naravno da aludiram , da li ces ti nekome garantovati sigurnost ... da li ..

barate odemo mi i u mostar napijemo se zajebavamo , podjebavamo al u granicama normale ,a ne na racun necijeg licnog opisa.
 
Oggy ne kenjaj nije bila najava ultimate fight nego SR a ja ne idem vise na te manifestacije osim Mostara i Osjeka tako da ti je ta recenica suvisna kao sto serijal kaze u toj situaciji ne zna covjek kako bi regaovao a takodje jedan covjek ne bi mogao sve to promjeniti tako da bi i mi bili 4 i 5 koji bi dobio batine jer je vecina samo gledala , kao sto sam rekao nisam mangup zivim normalan zivot , al kad razmislim da sam mogao doci s djevojkom gore i tako da se seljak zaleti mene udari i djevojka da pridze i nju neko da dotakne pa bacio bi bombu na kanton u kojem zive ti klosari a ne ulicu
 
Član
trizex je napisao(la):
Dobro ba dosta vas, nije ovo veze imalo sa tim ko je ko i odakle je, i ne dam Vam da ode prica u tom smjeru, samo jos treba da se krenemo sad preseravat ovdje kako se ne vole ljudi iz Tuzle i Sarajeva, ko da smo u ratu u picku milu materinu! Lik bez majce je cijeli dan pravio sranja, htio se tuci s covjekom s kojim je sjedio pio svo vrijeme, nije on im'o pojma koga udara i zasto! Poteze pistolj, polijece s nozem na "jarana" s kojim sjedi, i sad treba da se pravimo da je sve crno i bijelo i da je trebalo samo prici i rastaviti ih i na tome bi se zavrsilo?

a jest jest tuzlanke su dobre.. :D nema niko nista protiv tuzlaka cak sto vise volimo tuzlanke :D hehe salim se sve je na racun

BMW tima jer su i oni momka udarali tako da hvala slovencu koji je uredno evidentirao sve ...

pozz
 
Član
Upravo sam otkazao narudzbu lexan stakala i narucio si BLINDIRANA stakla, ojacano auto i pun vrag sigurnosnih djavola... dobro mi je Baka rekla ... bolje biti tezi 300kg i voziti 17 nego biti lagan i voziti 13 .... SIGURNOST PRIJE SVEGA

@KILE

- nikad neces biti postovan kod nas u bih dok vozis auto 13+ sec ispod te vec gledaju drugacije imas sve privilegije... zato se mani domacih raceova i gas u HR... jedan ali vrijedan...

zali Boze ove momke sto su se nasli na pogresnom mjestu u pogresno vrijeme.

kao sto Harbas napisa , dobru sam odluku donio pa nisam isao u zivinice trositi bateriju i mjesto na kartici od digitalca :D

TUZLACI... mozete se POSELAMITI s Raceom vise gore ... nazalost... zbog par NE SPORTSKIH likova cijela prica pada u secer... jbga... kao lanac... najJaci je koliko je najslabija karika
 
Član
Pozdrav od novoga člana ovoga foruma. Tuča je demoralisala sve danas, ali sto je tu je. Uzivajte u klipovima x)
http://www.youtube.com/watch?v=-IPPai8nOfY
http://www.youtube.com/watch?v=_HhUuWSAvNQ
http://www.youtube.com/watch?v=ri87TVkMPjA
Za prvi post dovoljno :p Bit ce jos kada uploadujem x)
 
EnesDzo je napisao(la):
Pozdrav od novoga člana ovoga foruma. Tuča je demoralisala sve danas, ali sto je tu je. Uzivajte u klipovima x)
http://www.youtube.com/watch?v=-IPPai8nOfY
http://www.youtube.com/watch?v=_HhUuWSAvNQ
http://www.youtube.com/watch?v=ri87TVkMPjA
Za prvi post dovoljno :p Bit ce jos kada uploadujem x)

hvala druze samo nam se predstavi na forumu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top