SR u Tuzli

SR u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja koliko sam mogao iz ove google mape skontati onda bi to trebalo biti ovo sa slika

6atiiz8.jpg

543pmhy.jpg

5yij82f.jpg

4yf00ep.jpg
 
Početnik
Sarajlije:

Kad dodjete u zivinice prodjete novu onu zelenu benzinsku pumpu, prodjete ispod nadvoznjaka, prvo skretanje desno i samo pravo.
Na skretanju - kontra ima fabrika Alu stolarije.
 
Član
Luggianituning BUBA- od havera !!!
ovo je stara slika.Buba je sada sva u dijelovima farba se i ima jos nekih dorada, nadamo se da ce biti zavrsena do Tuzle. Kad se zavrsi taj projekat bice slike i sve sta se radilo ubaceno na forum!!
pozzz
 
Član
ja se kontao prijavit u dizel klasu cisto onako iz zafrkancije...znam da nemam nikavih sansi doci ni do 5 mjesta ali eto cisto da vidim koliko skoda moze povuci na 402m..nisam nikad vozio trku pa me to jos vise vuce nekako da probam.....kontam da bih mogao jedno 17-18 sec sa ovim motorom 1.9 tdi....?
 

IGY

Član
damko je napisao(la):
ja se kontao prijavit u dizel klasu cisto onako iz zafrkancije...znam da nemam nikavih sansi doci ni do 5 mjesta ali eto cisto da vidim koliko skoda moze povuci na 402m..nisam nikad vozio trku pa me to jos vise vuce nekako da probam.....kontam da bih mogao jedno 17-18 sec sa ovim motorom 1.9 tdi....?

tesko ces to vrjeme postici ali sretno
 

JD.

Član
pa logicno da su sami vozili, dodatnih 60-100 kg ne treba nikome ako zeli biti sto brzi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top