SR u Sarajevu 2010 ???

SR u Sarajevu 2010 ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
silverstar je napisao(la):
davno sam ja vidio tu cestu, ali po meni ona ipak nije uslovna za organizaciju SR-a ..

usko je, publika nema gdje jer su kanali sa obije strane ceste, nema prostora ni za park vozaca, ni za standove sponzora, ni za sator sa hranom i picem... ukratko nema prostora ni za sta, osim sto je pravac dovoljno dug...

na toj cesti je sve ispod klase 15 rizik ...

steta je sto kada su rekonstruisali tu cestu nisu barem prosirili po metar svaku traku

ipak, grade se i ove obilaznice oko grada, pa ako budemo imali srece mozda i bude kakva lokacija za dogodine...

ulica je siroka 6 metara imace tretuar hotel za sponzore ima u doglodima za satore stocna pijaca je samo srijedom znam i gazdu sto drzi stocnu pijacu i snjim se nije tesko dogovoriti a za paking i to nije problem ima min 800 parkinga a ima odma iza stocne stadion tu se moze napraviti i pianka da te drotovi ni cuju ni nadzu

znaci ja vam mogu dosta pomoci ako hocete oko te relacije citave tu i zaobilaznica ima kad ides iz bojnika preko osjeka i preko rajlovca i bice sporedni put uradzen za poljanu
 
I još jedna destinacija takođe u Novom Gradu,lokacija između BiC faze na alpašinom polju,"jest da bi trka bila uzbrdo, al bože moj svima isto"ona ima pomenute uslove,tu se održavo RedBull race,jest da bi klase bile 22+,definitivno najsporiji race u regionu....daj bože bilo gdje,naše vlasti nemaju sluha za to,treba se malo buniti,napadati,al ne samo jedan čovjek nego svi pa na kraju možda bi i popustili.....pozzz
 
Član
Sto uzbrdo, moglo bi i nizbrdo, da padne svjetski rekord odmah :lol:

A bas bi bio to lud rejs uzbrdo, samo ona cesta bas nije ocuvana, ima sahtova konta covjek, upade pola auta unutra :D
 
Član
Ma kad se moze organizovati korida na stocnoj pijaci :lol::lol::lol::lol: pa valjda mozemo i mi organizovati Street Race pored...ja neznam sta je sa ovom lokacijom na Dobrinji - Lukavicka cesta kraj Imzita.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top