SR Sezona 2010

SR Sezona 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pomalo glupo pitanje al nisam u toku pa moram pitati, sta je sa Otvorenim prvenstvom BiH, jel jos "aktivno" to prvenstvo?

Ja sam svakako voljan pomoci ako treba
Sejo, ak sta zapne znas broj a i ostali takodje
;)
 
Član
nije BiH, ali Osijek će imati otvorenje sezone u svibnju. SR u organizaciji AK Slavonije. Race će se održati (pa makar ja opet pokrivao rupe, iako Tomek to ne vjeruje), pitanje je samo termina. AK Slavonija od sada ide sa dvodnevnim eventima, tako da zabave neće nedostajati.

Recimo, ja u HR nisam od nikoga dobio podršku, baš naprotiv. Tužbe i prozivanje. Ali, jedan od glavnih razloga zašto sam se ja upustio u ove vode je SRCS, i Sead. Čovjek i ekipa sa tolikim srcem koji su kod moje ekipe izvukli reakciju: j*emu, pa ako oni mogu, zašto nebi i mi... Trka će biti, besplatnog graha i čobanca isto, a ova sva prepucavanja će vrlo brzo ostati iza svih nas. Kvalitetna scena se polako diže, ostalo će otpasti samo od sebe.

druga stvar je što ovakvim temama ipak nije mjesto na forumu. Ljudi koji misle raditi već rade, i stvari se dogovaraju uz čvrsti stisak ruke. Nema druge u ovim poslovima...
 
Član
kalkan je napisao(la):
nije BiH, ali Osijek će imati otvorenje sezone u svibnju. SR u organizaciji AK Slavonije. Race će se održati (pa makar ja opet pokrivao rupe, iako Tomek to ne vjeruje), pitanje je samo termina. AK Slavonija od sada ide sa dvodnevnim eventima, tako da zabave neće nedostajati.

Recimo, ja u HR nisam od nikoga dobio podršku, baš naprotiv. Tužbe i prozivanje. Ali, jedan od glavnih razloga zašto sam se ja upustio u ove vode je SRCS, i Sead. Čovjek i ekipa sa tolikim srcem koji su kod moje ekipe izvukli reakciju: j*emu, pa ako oni mogu, zašto nebi i mi... Trka će biti, besplatnog graha i čobanca isto, a ova sva prepucavanja će vrlo brzo ostati iza svih nas. Kvalitetna scena se polako diže, ostalo će otpasti samo od sebe.

druga stvar je što ovakvim temama ipak nije mjesto na forumu. Ljudi koji misle raditi već rade, i stvari se dogovaraju uz čvrsti stisak ruke. Nema druge u ovim poslovima...

Ma da slazem se prepucavanja se trebaju maknuti sa foruma,ako se sta zeli zajednicki rijesiti imaju klubske stranice,brojevi e-mail-ovi itd. a za Osjek vidimo se gore,ima da gore gume :) pozzzz za AK Slavoniju
 
Član
kalkan je napisao(la):
nije BiH, ali Osijek će imati otvorenje sezone u svibnju. SR u organizaciji AK Slavonije. Race će se održati (pa makar ja opet pokrivao rupe, iako Tomek to ne vjeruje), pitanje je samo termina. AK Slavonija od sada ide sa dvodnevnim eventima, tako da zabave neće nedostajati.

Recimo, ja u HR nisam od nikoga dobio podršku, baš naprotiv. Tužbe i prozivanje. Ali, jedan od glavnih razloga zašto sam se ja upustio u ove vode je SRCS, i Sead. Čovjek i ekipa sa tolikim srcem koji su kod moje ekipe izvukli reakciju: j*emu, pa ako oni mogu, zašto nebi i mi... Trka će biti, besplatnog graha i čobanca isto, a ova sva prepucavanja će vrlo brzo ostati iza svih nas. Kvalitetna scena se polako diže, ostalo će otpasti samo od sebe.

druga stvar je što ovakvim temama ipak nije mjesto na forumu. Ljudi koji misle raditi već rade, i stvari se dogovaraju uz čvrsti stisak ruke. Nema druge u ovim poslovima...

Vi ste kraljevi i nema dalje
peace2.gif



AK Crankshaft se nece upustati u organizacije nikakve zato sto jako dobro znam kako je u BL organizovati trku na stazi koje nemamo, tako da je to prđenje u hladnu vodu. Ja veze-poznastva (čitaj politika) nemam da bih eventualno dobio-li auto put ili Mahovljane, tako da ne zelim da nikom dajem laznu nadu ...

Bezze se prepucavate, ako neko moze da izganja finansije i podrsku vlasti, neka onda ulazi u organizaciju trke.

Mostarci blago Vama pa imate stazu i volju ;)
 
kalkan je napisao(la):
nije BiH, ali Osijek će imati otvorenje sezone u svibnju. SR u organizaciji AK Slavonije. Race će se održati (pa makar ja opet pokrivao rupe, iako Tomek to ne vjeruje), pitanje je samo termina. AK Slavonija od sada ide sa dvodnevnim eventima, tako da zabave neće nedostajati.

Recimo, ja u HR nisam od nikoga dobio podršku, baš naprotiv. Tužbe i prozivanje. Ali, jedan od glavnih razloga zašto sam se ja upustio u ove vode je SRCS, i Sead. Čovjek i ekipa sa tolikim srcem koji su kod moje ekipe izvukli reakciju: j*emu, pa ako oni mogu, zašto nebi i mi... Trka će biti, besplatnog graha i čobanca isto, a ova sva prepucavanja će vrlo brzo ostati iza svih nas. Kvalitetna scena se polako diže, ostalo će otpasti samo od sebe.

druga stvar je što ovakvim temama ipak nije mjesto na forumu. Ljudi koji misle raditi već rade, i stvari se dogovaraju uz čvrsti stisak ruke. Nema druge u ovim poslovima...
:cool:
 
Član
SRCBL se ne bavi više organizacijom trka.

Meni je za iduću sezonu dovoljno što će biti trke u Mostaru i Osijeku. Teško da će biti viška para i sponzora za odlazak na više trka.
 
Član
Pa et, ponavljam, nas club ce podrzati sve trke shodno mogucnostima te i clubove kojima bude potrebno vise od prisustva, stoga zelim puno srece i uspjeha svima.

A sto se tice nas, bit ce te redovno informisani o planovima i projektima, ugrubo receno bit ce tu par utrka, par auto-moto festivala a za ostalo otom potom.

Dobrodosli su svi, nek nam je uspjesna sezona :)))

Pozz svima
 
Član
Sike je napisao(la):
SRCBL se ne bavi više organizacijom trka.

Meni je za iduću sezonu dovoljno što će biti trke u Mostaru i Osijeku. Teško da će biti viška para i sponzora za odlazak na više trka.

Talimo se za sendviće da imamo šta jesti na trkama :cool:
 
Član
Dottore je napisao(la):
Sike je napisao(la):
SRCBL se ne bavi više organizacijom trka.

Meni je za iduću sezonu dovoljno što će biti trke u Mostaru i Osijeku. Teško da će biti viška para i sponzora za odlazak na više trka.

Talimo se za sendviće da imamo šta jesti na trkama :cool:

E to je već kvalitetan prijedolog za sezonu 2010. :cool:
 
Član
Čini mi se da ćemo opet ići na trke samo u HR....:icon_confused:
Ne može Bosna bez svadje,pa makar i oko trka....nažalost.
Pozdrav za slavonce,vi najavite i održite, na 0 Stepeni i na 40 stepeni...
 
Član
coyotus bastus je napisao(la):
Koje trke:icon_question:

e pa ti bas nisi u toku :)

zar neznas da se organizuju za 2010 godinu trke preko PS3, sad ti je sve digitala, nema vise voznje autima, sve se ispred ekrana zavrsava :)

jesi ti neki staromodan, ti bi se trkao zaprave...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top