SR Sezona 2010

SR Sezona 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RedLine je napisao(la):
Pa ako ste vec sjeli na taj sastanak,sto niste organizovali sastanak svih klubova koji zele da naprave pomak SR scene na podrucju BiH,da se svi ukjluce u org pa bi se odmah od sad znalo ko je za organizacije a ko ne !



vec ti je odgovorio. oni ce biti jedni jedini, i super kvalitetni
:D:D:D


GocaS6 je napisao(la):
Jedini klub koji je pravio utrke prošle godine jedini će pravit i ove (nažalost).




btw. sto se zamarate sa tim da mora biti zajednicke suradnje svuda, ionako u BiH svaki dogovor puca jako brzo :cool:
nek pravi tko sta moze, tko nemoze nemoze, vozaci ce ici gdje ima utrka, ionako se svaka najavi. stvar izbora


ocekujte i AMK NITRO ove godine, pocevsi sa test day-om na proljece vjerovatno
 
Administrator
Ne zamaram se uopste, planovi su jedno, mogucnosti nesto drugo, idealno bi bilo da i u Sarajevu bude utrka kao i Mostaru i Banja Luci. Zalosno je da se u Sarajevu trke ne odrzavaju radi necijih licnih interesa, al svakako ce se pokusati i radi se na tome i uveliko bi poboljsalo SR takmicenje.
Nije vazno ko ce organizovati, vazno je da se vozi, a sto se tice kvalitete daleko smo mi svi od toga ;)
 
Član
Da su jedni i jedini koji prave trke nisu,da su kvalitetni pokazuje izgled piste i okoline, da prave trke to stoji,dogovori pucaju zato sto bi i Sarajevo htjelo da ucestvuje u pravljenu svoje utrke a to nikome drugom nije u interesu jer svi drugi imaju pistu pa ih tako i boli briga! A privatni interesi se uvijek pokazu na sastancima svih klubova,mnogo ljubomore i zavisti,pokusaj nekakvog monopola itd na skoro svim dosadasnjim sastancima... Sve je lakse kad u startu imas pistu, a da bi trka bila vrlo posjecena od strane i takmicara i publike,treba tu dosta strucnosti,timskog rada i naravno sponzorstva,vjeruj da Sarajevski klubovi zele i mogu podici nivo SR scene u BiH ,ali isto tako vidim da to nekima smeta ...
 
Član
RedLine je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
nismo je napisao(la):
AMK CARBON je svakako da sjednemo i pokusamo se dogovoriti oko poboljsanja, a o organizaciji je rano govoriti, planova ima a vrijeme ce pokazati (da ne bude samo na prici) sta se moze uciniti i koliko je izvodljivo

Nikada nije rano. Evo mi smo već imali prvu skupštinu kluba prije par dana na kojoj je i odlučeno ovo što sam već naveo. Svi bi se nešto dogovarali i "dizali na veći nivo" a nitko k**** ne mrda! Pa lijepo ćete naprijed s tim stavom "ima vremena"!

Pa ako ste vec sjeli na taj sastanak,sto niste organizovali sastanak svih klubova koji zele da naprave pomak SR scene na podrucju BiH,da se svi ukjluce u org pa bi se odmah od sad znalo ko je za organizacije a ko ne !

Zašto što smo upravo taj sastanak imali prošle godine? Zato što su nas svi ispalili i ostavili nas da se sami borimo finiancijski i logistički?

retro je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Jedini klub koji je pravio utrke prošle godine jedini će pravit i ove (nažalost). Samo vam mogu reći da smo planirali 3 utrke ubrzanja.

Naravno uz jedan skup oldtimera i organizaciju jedne brdske utrke kod nas u Mo.

O terminima i pojedinostima bit ćete naknadno i pravovremeno obavješteni. ;)
Goca prijatelju nemoj biti tako siguran:icon_question: Banja Luka je uvijek imala najbolji i najposjeceniji race ne vidim razloga zasto to nebi bilo i ove godine ???

Ti možeš da pročitaš ovo gore navedeno. To se i na tebe odnosi.

Koliko se sjećam ti si bio na tom sastanku? Objasni ljudima zašto se kasnije niste htjeli javiti na telefon kad nam je trebala ograda?

Objasni ljudima šta bi s tom najposjećenijom banjalučkom utrkom?

nismo je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
nismo je napisao(la):
AMK CARBON je svakako da sjednemo i pokusamo se dogovoriti oko poboljsanja, a o organizaciji je rano govoriti, planova ima a vrijeme ce pokazati (da ne bude samo na prici) sta se moze uciniti i koliko je izvodljivo

Nikada nije rano. Evo mi smo već imali prvu skupštinu kluba prije par dana na kojoj je i odlučeno ovo što sam već naveo. Svi bi se nešto dogovarali i "dizali na veći nivo" a nitko k**** ne mrda! Pa lijepo ćete naprijed s tim stavom "ima vremena"!

to ti nesto meni, ili :icon_question:
Kako ti znas mrda li neko k... , sto neko planira i pokusava realizovati
Naprijed cemo eto sa tvojim stavom, a i dobro ti je Redline rekao ako ste vec imali skupstinu i zeljeli napraviti pomak u odnosu na predhodne godine, sto niste kontaktirali ostale i ako nista drugo pitali za planove i pomoc bilo kakvu

Ti možeš isto da pročitaš gore navedeno. Niste vi u toku malo izgleda.

HONEY je napisao(la):
RedLine je napisao(la):
Pa ako ste vec sjeli na taj sastanak,sto niste organizovali sastanak svih klubova koji zele da naprave pomak SR scene na podrucju BiH,da se svi ukjluce u org pa bi se odmah od sad znalo ko je za organizacije a ko ne !



vec ti je odgovorio. oni ce biti jedni jedini, i super kvalitetni
:D:D:D


GocaS6 je napisao(la):
Jedini klub koji je pravio utrke prošle godine jedini će pravit i ove (nažalost).




btw. sto se zamarate sa tim da mora biti zajednicke suradnje svuda, ionako u BiH svaki dogovor puca jako brzo :cool:
nek pravi tko sta moze, tko nemoze nemoze, vozaci ce ici gdje ima utrka, ionako se svaka najavi. stvar izbora


ocekujte i AMK NITRO ove godine, pocevsi sa test day-om na proljece vjerovatno

Za Nitro i takve kao ti ćemo uvijek biti SUPER kvalitetni. I možeš slobodno da preneseš to svojoj ekipi u Nitru reci da sam ja to izričito naglasio! A ako im nešto nije jasno imaju moj broj!
 
Član
RedLine je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
nismo je napisao(la):
AMK CARBON je svakako da sjednemo i pokusamo se dogovoriti oko poboljsanja, a o organizaciji je rano govoriti, planova ima a vrijeme ce pokazati (da ne bude samo na prici) sta se moze uciniti i koliko je izvodljivo

Nikada nije rano. Evo mi smo već imali prvu skupštinu kluba prije par dana na kojoj je i odlučeno ovo što sam već naveo. Svi bi se nešto dogovarali i "dizali na veći nivo" a nitko k**** ne mrda! Pa lijepo ćete naprijed s tim stavom "ima vremena"!

Pa ako ste vec sjeli na taj sastanak,sto niste organizovali sastanak svih klubova koji zele da naprave pomak SR scene na podrucju BiH,da se svi ukjluce u org pa bi se odmah od sad znalo ko je za organizacije a ko ne !

Ovo je bio sastanak naseg kluba da mi odlucimo sta cemo mi u iducoj sezoni. I sudjelovali su samo calnovi naseg kluba...

Dalje za ostale da ne citiram i trazi gore postove....
6-7 Klubova je obecavalo trke i desavanja sta je bilo na kraju svi znamo a to ukljucuje i nitro(3 trke) i laktase(2trke) i sve ostale znat ce se nac tu.....
Tako da nemojte pricat da nismo zvali i trudili se....
Neka se niko ne nade uvrijeden al tako vam je.....
Ima ovde puno novih i klubova i momaka pa tako da vidimo oce li se i nova obecanja ostvarit....
Mi smo tu....
 
Član
Dečki, kolege, prijatelji....
Čemu ova prepucavanja.
To ne vodi ničemu, od toga nitko nema koristi. To što je bilo prošle godine koja nas je sve pogodila krizom i to što će biti ove godine koja će biti još teža ne znači da se ne treba potruditi i dati maksimum svako od sebe. Što se tiče interesa, interes uvijek postoji, pitanje je samo dali su interesi realni ili su nerealni.
Nemože me nitko uvjeriti da ide raditi utrku i da razmišlja kako će dati svoje pare iz svog đepa...teško.
Čitam i vidim da imate jako puno klubova koji su spremni organizirati utrke, to je dobro i lijepo za vidjeti.
Umjesto prepucavanja zašto se ne ujedine po recimo 2-3 kluba i naprave zajedničku utrku makar jednu ali dobru, neka ta 2-3 kluba daju svako svoj doprinos, jedni ograde, drugi mjerenje vremena....neka ispadne makar jedna dobra kvalitetna utrka i neka se za nju pročuje. Nemojte raditi utrke gdje dođe 30-ak vozila i 50 posjetitelja, s time prostituirate SR scenu...a takvih utrka bude 5,6. Nemojte to raditi.
Nemojte izlaziti van sa raznim obećanjima dok nemate zatvorenu financijsku konstrukciju. AK Enigma "PLANIRA" odraditi 2 utrke ove godine, dakle ključna riječ je "PLANIRA", ali o detaljima ne pišemo i ne pričamo ništa dok pare nisu na računu.
Nemojte se prepucavati, nađite se čelnici klubova u birtiji ili kafani zapijte se i dogovorite. Barem ste vi uvijek složni i kao narod.

Pozdrav svima i sretno,
 
Administrator
Tomeck je napisao(la):
Dečki, kolege, prijatelji....
Čemu ova prepucavanja.
To ne vodi ničemu, od toga nitko nema koristi. To što je bilo prošle godine koja nas je sve pogodila krizom i to što će biti ove godine koja će biti još teža ne znači da se ne treba potruditi i dati maksimum svako od sebe. Što se tiče interesa, interes uvijek postoji, pitanje je samo dali su interesi realni ili su nerealni.
Nemože me nitko uvjeriti da ide raditi utrku i da razmišlja kako će dati svoje pare iz svog đepa...teško.
Čitam i vidim da imate jako puno klubova koji su spremni organizirati utrke, to je dobro i lijepo za vidjeti.
Umjesto prepucavanja zašto se ne ujedine po recimo 2-3 kluba i naprave zajedničku utrku makar jednu ali dobru, neka ta 2-3 kluba daju svako svoj doprinos, jedni ograde, drugi mjerenje vremena....neka ispadne makar jedna dobra kvalitetna utrka i neka se za nju pročuje. Nemojte raditi utrke gdje dođe 30-ak vozila i 50 posjetitelja, s time prostituirate SR scenu...a takvih utrka bude 5,6. Nemojte to raditi.
Nemojte izlaziti van sa raznim obećanjima dok nemate zatvorenu financijsku konstrukciju. AK Enigma "PLANIRA" odraditi 2 utrke ove godine, dakle ključna riječ je "PLANIRA", ali o detaljima ne pišemo i ne pričamo ništa dok pare nisu na računu.
Nemojte se prepucavati, nađite se čelnici klubova u birtiji ili kafani zapijte se i dogovorite. Barem ste vi uvijek složni i kao narod.

Pozdrav svima i sretno,

Upravo sam to i govorio ;) i napisao u prvom postu, tesko je organizovati utrku, zato i moramo biti slozni i pokusati zajedno...

GocaS6 - jos uvijek ne znam sta si ti pametno napisao da bi ja mogao procitati, za sta mene ili CARBON prozivas :icon_question:

Mrvice - i mi smo imali sastanak, vjerujem i drugi klubovi, svi mi zelimo i planiramo nesto, a vidjet cemo sta je od toga moguce realizovati
Ne obecavamo nista, opet kazem rano je i bezveze, obecat mozemo kad bude 90% posla pripremljeno

Vi jeste pravili utrke i ne sumnjam da cete opet, nadam se da ce te i pomak na bolje napraviti
 
Član
i ja sam radije za tri trke al da budu kvalitetne nego da svako selo ima svoju trku,ne bih htio nikoga uvrjediti al bolje da se udruzi par klubova u regionu i da odrade trku nego da se organizuje 10 niskobudzetnih trka....
ovo je samo moje misljenej kao ucesnika ako vam, sta ono znaci ;)
 
Član
Tomeck je napisao(la):
Dečki, kolege, prijatelji....
Čemu ova prepucavanja.
To ne vodi ničemu, od toga nitko nema koristi. To što je bilo prošle godine koja nas je sve pogodila krizom i to što će biti ove godine koja će biti još teža ne znači da se ne treba potruditi i dati maksimum svako od sebe. Što se tiče interesa, interes uvijek postoji, pitanje je samo dali su interesi realni ili su nerealni.
Nemože me nitko uvjeriti da ide raditi utrku i da razmišlja kako će dati svoje pare iz svog đepa...teško.
Čitam i vidim da imate jako puno klubova koji su spremni organizirati utrke, to je dobro i lijepo za vidjeti.
Umjesto prepucavanja zašto se ne ujedine po recimo 2-3 kluba i naprave zajedničku utrku makar jednu ali dobru, neka ta 2-3 kluba daju svako svoj doprinos, jedni ograde, drugi mjerenje vremena....neka ispadne makar jedna dobra kvalitetna utrka i neka se za nju pročuje. Nemojte raditi utrke gdje dođe 30-ak vozila i 50 posjetitelja, s time prostituirate SR scenu...a takvih utrka bude 5,6. Nemojte to raditi.
Nemojte izlaziti van sa raznim obećanjima dok nemate zatvorenu financijsku konstrukciju. AK Enigma "PLANIRA" odraditi 2 utrke ove godine, dakle ključna riječ je "PLANIRA", ali o detaljima ne pišemo i ne pričamo ništa dok pare nisu na računu.
Nemojte se prepucavati, nađite se čelnici klubova u birtiji ili kafani zapijte se i dogovorite. Barem ste vi uvijek složni i kao narod.

Pozdrav svima i sretno,

Upravo tako..u potpunosti se slazem....;)
Zbog toga sam i pokrenula temu, da vidimo gdje smo sta smo, ipak nas sad ima dosta...
 
Član
Dina i nismo niko vas i vase klubove ne proziva.... Goca,guru,kreso,ja i jos neki ostali ce jedva docekat da dodu na te trke ako uspijete organizirat... Ipak i ja volim doc negdje da mi je tako rec kuci razapet tendu rostiljat trkat se uzivat a da nemoram letat de ovo de ono....
Prosle godine se svasta dogovaralo izmedu sedam klubova i nakraju svega smo mi ostali sami.... Nije bilo nikakvih svada nego jednostavno kako je na red dolazilo organiziranje trke tako su klubovi odlazili i gazili obecanja....
 
Član
Mrvica i ostali....
Upravo to je glavni problem ali ne samo kod vas nego i kod nas.
Sad u 1-om mjesecu svi će reći: "MA NEMA FRKE FRENDE RECI KAJ TREBAŠ, SVE ĆEMO NAPRAVITI NA MENE MOŽEŠ RAČUNAT....." ali kad dođe 2,3,5 dana do trke onda nitko nema vremena, jednom se teli krava, drugome je veterinar pijan, mama mu je napljugana i mora ju vodit doktoru.....katastrofa, nigdje nikoga kad trebaš....znam vaš problem.
Teško je skupiti toliko klubova na hrpu i dogovarati se jer će uvijek barem 1 od 7 imati neke svoje interese i sve će minirati...
Skupite se vi što ste organizirali, razmijenite iskustva i mogućnosti i napravite barem 1 za početak.
 
Član
[




Zašto što smo upravo taj sastanak imali prošle godine? Zato što su nas svi ispalili i ostavili nas da se sami borimo finiancijski i logistički?

retro je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Jedini klub koji je pravio utrke prošle godine jedini će pravit i ove (nažalost). Samo vam mogu reći da smo planirali 3 utrke ubrzanja.

Naravno uz jedan skup oldtimera i organizaciju jedne brdske utrke kod nas u Mo.

O terminima i pojedinostima bit ćete naknadno i pravovremeno obavješteni. ;)
Goca prijatelju nemoj biti tako siguran:icon_question: Banja Luka je uvijek imala najbolji i najposjeceniji race ne vidim razloga zasto to nebi bilo i ove godine ???

Ti možeš da pročitaš ovo gore navedeno. To se i na tebe odnosi.

Koliko se sjećam ti si bio na tom sastanku? Objasni ljudima zašto se kasnije niste htjeli javiti na telefon kad nam je trebala ograda?

Objasni ljudima šta bi s tom najposjećenijom banjalučkom utrkom?

Goca poceo si da ujedas a to ne valja!!!!
Prosle godine neke stvari su se nazalost tako razvile da jednostavno nije moguce bilo napraviti trku u Banja Luci iz vise razloga a mi ovdje u BL da imamo BESPLATNU pistu kao vi gore u Mostaru vjeruj mi da bi bilo trka i to kakvih.
Neka vrijeme pokaze svoje od nas je korektno bilo sto smo u punom sastavu i mi i AMK Gradiska i SRCBL i AK Crankshaft dosli na vasu trku sto se od vas nemoze ocekivati tako da :icon_rolleyes:
 
Član
Ne bih sad raspravljao i iznosio priče koje nisu za javnost, činjenice su činjenice ne ujedam ja nikoga, mada mogu i ujedati nije problem al tada neće biti preko foruma. Dobro si rekao vrijeme će pokazati.

Čim mi budemo imali na što doći doći ćemo.

Pozdrav Goca.
 
Početnik
au hu :) bice svega vidim ja i na kraju ce biti jedna trka u sezoni..

poznato je da svi pricaju i najavljuju cuda pa i ne odgode trku nego se samo usute...
 
Član
Kolege organizatori utrka, vozači i ostali, mislim da nema potrebe za ovakvom raspravom na forumu. Preotvoreno je za ovakvo pisanje i samo pokazujemo kolik smo još nezreli ovakvim pisanjem.
Moj savjet je da ljudi i klubovi koji žele napraviti nešto pozitivno u ovoj predstojećoj sezoni, najbolje da pokušaju sjesti zajedniči za stol i da se vidi šta tko može ili ne može uraditi. Forum nije mjesto za takvu priču.
Iznositi šta je ili nije netko uradio u prošloj godini nije nimalo konstruktivan metod rasprave.

Ak Hercegovina je otvorena za svaki vid razgovora sa svima. Ukoliko netko misli da može poduzeti neke korake da sjedne za stol potencijalne organizatore i učesnike, neka preuzme inicijativu. Mi ćemo se svakako odazvati i saslušati šta tko ima za reći.
Svaka razmjena mišljenja je dobrodošla svima.
Bez obzira na to što će se dogovarati mi imamo svoja iskustva iz prošle godine i ona će nas voditi u pripremi i provedbi ove sezone.

Pozdrav od AK Hercegovina Mostar
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top