SR Sezona 2010

SR Sezona 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jel se priprema ova sezona?? Hoće li biti neki sastanak klubova kao prosle godine vezano za prvenstvo BiH? Mi kao klub bi se rado ukljucili u realizaciju ove sezone...:icon_rolleyes:

Ili da nezavisno od svega mi planiramo nase evente ???

mi smo za suradnju, sta je sa ostalima?
 
mi cemo krajem januara obaviti razgovore sa svim nasim partnerima prije svega, te se nakon toga i odrediti o aktivnostima u 2010-oj ...

svaki prijedlog koji ce doprinijeti poboljsanju SR scene cemo svakako podrzati, za ostalo, nas stav se zna i od ranije...

pozz
 
Član
Novo osnovani klub AK GRIP Goražde, ce sigurno praviti trku na 201 metar u Goraždu, sam ili uz saradnju s nekim klubom !?
svakako tu smo da podrzimo i pripomognemo SR sceni maximalno...

@silverstar
kakav je to stav od ranije !?

Koliko sam upoznat i AMK Nitro planira par trka raditi u MO na vec poznatoj lokaciji.

sta je AK Retrom, AK Crankshaftom, SRCBL, .... ?
 
stav od ranije je da necemo suradjivati sa onim organizatorima ciji stavovi ne doprinose ujedinjavanju i poboljsanju SR scene ...
svako ko zeli dobro SR-u u BiH i sire i nije motivisan prvenstveno drugim ciljevima moze racunati na nasu podrsku ...
 
Član
silverstar je napisao(la):
stav od ranije je da necemo suradjivati sa onim organizatorima ciji stavovi ne doprinose ujedinjavanju i poboljsanju SR scene ...
svako ko zeli dobro SR-u u BiH i sire i nije motivisan prvenstveno drugim ciljevima moze racunati na nasu podrsku ...

onda se razumijemo, sve OK... cisto sumnjam da ce i dalje biti organizatora tipa: "ČAJNIH KOLUTIĆA" kao sto je do sada bilo...
 
TAkodje mozete racunat i na amk PIEMONTE sto se tice Tuzle pa i sire, u pregovorima su neke lokacije za organizaciju za ovu sezonu.

O sve mu ce te bit obavjesteni na vrijeme:icon_biggrin: ;)[/align]
 
Član
Jedini klub koji je pravio utrke prošle godine jedini će pravit i ove (nažalost). Samo vam mogu reći da smo planirali 3 utrke ubrzanja.

Naravno uz jedan skup oldtimera i organizaciju jedne brdske utrke kod nas u Mo.

O terminima i pojedinostima bit ćete naknadno i pravovremeno obavješteni. ;)
 
Administrator
AMK CARBON je svakako da sjednemo i pokusamo se dogovoriti oko poboljsanja, a o organizaciji je rano govoriti, planova ima a vrijeme ce pokazati (da ne bude samo na prici) sta se moze uciniti i koliko je izvodljivo
 
Član
nismo je napisao(la):
AMK CARBON je svakako da sjednemo i pokusamo se dogovoriti oko poboljsanja, a o organizaciji je rano govoriti, planova ima a vrijeme ce pokazati (da ne bude samo na prici) sta se moze uciniti i koliko je izvodljivo

Nikada nije rano. Evo mi smo već imali prvu skupštinu kluba prije par dana na kojoj je i odlučeno ovo što sam već naveo. Svi bi se nešto dogovarali i "dizali na veći nivo" a nitko k**** ne mrda! Pa lijepo ćete naprijed s tim stavom "ima vremena"!
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
nismo je napisao(la):
AMK CARBON je svakako da sjednemo i pokusamo se dogovoriti oko poboljsanja, a o organizaciji je rano govoriti, planova ima a vrijeme ce pokazati (da ne bude samo na prici) sta se moze uciniti i koliko je izvodljivo

Nikada nije rano. Evo mi smo već imali prvu skupštinu kluba prije par dana na kojoj je i odlučeno ovo što sam već naveo. Svi bi se nešto dogovarali i "dizali na veći nivo" a nitko k**** ne mrda! Pa lijepo ćete naprijed s tim stavom "ima vremena"!

Pa ako ste vec sjeli na taj sastanak,sto niste organizovali sastanak svih klubova koji zele da naprave pomak SR scene na podrucju BiH,da se svi ukjluce u org pa bi se odmah od sad znalo ko je za organizacije a ko ne !
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Jedini klub koji je pravio utrke prošle godine jedini će pravit i ove (nažalost). Samo vam mogu reći da smo planirali 3 utrke ubrzanja.

Naravno uz jedan skup oldtimera i organizaciju jedne brdske utrke kod nas u Mo.

O terminima i pojedinostima bit ćete naknadno i pravovremeno obavješteni. ;)
Goca prijatelju nemoj biti tako siguran:icon_question: Banja Luka je uvijek imala najbolji i najposjeceniji race ne vidim razloga zasto to nebi bilo i ove godine ???
 
Administrator
GocaS6 je napisao(la):
nismo je napisao(la):
AMK CARBON je svakako da sjednemo i pokusamo se dogovoriti oko poboljsanja, a o organizaciji je rano govoriti, planova ima a vrijeme ce pokazati (da ne bude samo na prici) sta se moze uciniti i koliko je izvodljivo

Nikada nije rano. Evo mi smo već imali prvu skupštinu kluba prije par dana na kojoj je i odlučeno ovo što sam već naveo. Svi bi se nešto dogovarali i "dizali na veći nivo" a nitko k**** ne mrda! Pa lijepo ćete naprijed s tim stavom "ima vremena"!

to ti nesto meni, ili :icon_question:
Kako ti znas mrda li neko k... , sto neko planira i pokusava realizovati
Naprijed cemo eto sa tvojim stavom, a i dobro ti je Redline rekao ako ste vec imali skupstinu i zeljeli napraviti pomak u odnosu na predhodne godine, sto niste kontaktirali ostale i ako nista drugo pitali za planove i pomoc bilo kakvu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top