sr osijek

sr osijek

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
postavio sam bio upit na forumu organizatora za kakav prostor gdje se na miru moze kampovati, slusati malo muzike, koje pivce popit i sl. ..

odusevljen sam reakcijom i mogu samo reci da iako zvanicnog party-a nece biti, bice dosta ekipe koja ce doci da nas saceka i popije koju s nama ;), a i adekvatan prostor ce se pronaci, tako da valjda ni taj rostilj nece biti problem ;)

@muha, ako ces stvarno nositi rostilj javi da barem kakvog dodatnog mesa kupimo :cool:

@retro, druze samo naprijed, nadam se da ce te uspjeti sve zavrsiti i da se vidimo gore!
 
Član
ja idem u ned ujutru....ja cu biti u bos.samcu oko 8 ujutru....pa eto ko oce neka dodje na omw.....

AAAAAAAHHHH i da napomenem,kad sam iso prije 15dana u OS relacija izmedju djakova i osjeka ima jedan dio na kojem se radi asfalt....znaci nemojte dzaba prati auta.neka me neko ispravi ako su vec dotle asfaltirali...
 

IGY

Član
ivice ja perem auto jedom do dva puta dnevno
ne bi me zacudilo da ga na putu do gore par puta saperem :lol:

Sejo odlicna vijest za kampiranje :D
muha fakat rostiljamo ili :icon_question::D
 

IGY

Član
sutra u 4 popodne je kafica na OMV u Barama u 5 je polazak
ide dosta auta pa bih ovim putem zamilio da bude bez divljanja i da idemo u koloni
Prva stanica je Tz gdje cemo pokupiti Tz raju i idemo dalje
hehe bice ovo fin vozic za Osijek:lol:
Sretno svima
 
Moze li ko rec u koliko sati sutra bi otprilike trebali biti u orasju ? Mi (daj boze da bude jos ko osim mene) iz Brckog bi vas u Orasju cekali.;)
 
mi iz sarajeva polazimo u 17.00
u tuzli smo oko 19.00
popicemo kafu i oko 19.30-19.45krecemo dalje..
mislim da smo u orasju oko 20.30-20.45...

ako hoces otprilike u to vrijeme da se cekamo pred granicnim prelazom..
cini mi se da ima neka pumpa ili kafic u blizini granice...
 
silverstar je napisao(la):
mi iz sarajeva polazimo u 17.00
u tuzli smo oko 19.00
popicemo kafu i oko 19.30-19.45krecemo dalje..
mislim da smo u orasju oko 20.30-20.45...

ako hoces otprilike u to vrijeme da se cekamo pred granicnim prelazom..
cini mi se da ima neka pumpa ili kafic u blizini granice...

More,more,skontat cemo nesto,imam broj,kad bude vrijeme nazvat cu vas.Mi cemo vas cekat najvjerovatnije onda oko pola 9 u Orasju,a gdje i to cemo se naknadno skontat,jer slabo ja Orajse znam,znam samo gdje je glavna stanica i to kroz maglu :D
 

JD.

Član
ivica je napisao(la):
AAAAAAAHHHH i da napomenem,kad sam iso prije 15dana u OS relacija izmedju djakova i osjeka ima jedan dio na kojem se radi asfalt....znaci nemojte dzaba prati auta.neka me neko ispravi ako su vec dotle asfaltirali...

pa zar nije autoput zavrsen do osijeka ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top