SR Modrica 31.08.08' - slike

SR Modrica 31.08.08' - slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lav

Član
Najbolja vremena svih takmicara:
http://www.streetraceclub.com/forum/download/file.php?id=119
 
Član
13,888 Punto HGT TT :)

dobar mi ovaj hladni usis ahahhaha
da napomenem kako je topljenje svjecica u modi i kako mi se motor opet pokvario hahaha...

(za dusmane... gore idu kovani internali i mjenjac s 4 brzine uskoro, to ce biti dovoljno drzat 150 KS nitra bez pola muke :) do tada auto s stock klipovima, klipnjacama, lezajevima i ventilima moze ici niskih 13 sec.)

vidimo se na stazi...

@KRvolok...
imas li kakve svjece da se ne tope u mene ove neke nove sto sam kupio od COKOLADE :lol:
 
Član
imam najnovije koje imaju vodeno hladjenje i nemoguce ih je rastopiti kao ove do sad cokoladne sto si imao :lol:

svaka cast za punta to je dobro vrijeme za 1.8 n/a motor ;)
 
Legend
tepSIJA je napisao(la):
13,888 Punto HGT TT :)

dobar mi ovaj hladni usis ahahhaha
da napomenem kako je topljenje svjecica u modi i kako mi se motor opet pokvario hahaha...

(za dusmane... gore idu kovani internali i mjenjac s 4 brzine uskoro, to ce biti dovoljno drzat 150 KS nitra bez pola muke :) do tada auto s stock klipovima, klipnjacama, lezajevima i ventilima moze ici niskih 13 sec.)

vidimo se na stazi...

@KRvolok...
imas li kakve svjece da se ne tope u mene ove neke nove sto sam kupio od COKOLADE :lol:

tepso ko ti rece da ti se sad motor pokvario,ili si sad.. za promjenu sam skonto
hahahha :D

ma puno gori hala, u modrici je pregazio SVE...

cestitam kume
 
Legend
emirEX_sa je napisao(la):
f_1120m_0d8fd90.jpg

Sta reci nego svaka cast... :icon_smile:
 
Član
hehehe... fala

@admir jahic..., tepSIJA nikad nije bio "dole" pa da se dizem.. ja sam samo cekao da se stvar slozi kako treba i kako sam mislio... sada polako ide i moze samo gore...

@Noke
-sinoc u gradu cujem da sam kupio motor. hahahha (istina majke mi ccc :D:D:D), odem u garazu da ga vidim kad skontam da su me slagali. cccc

@KRVOLOK
jel te s vodenim hladjenem mogu zamjeniti s onim cokoladnim ali za kuhanje :D

da fazon je 1,8 N/A
 
Legend
tepSIJA je napisao(la):
@Noke
-sinoc u gradu cujem da sam kupio motor. hahahha (istina majke mi ccc :D:D:D), odem u garazu da ga vidim kad skontam da su me slagali. cccc

Desava se i to... :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top