sprej za zatamljivanje stakala

sprej za zatamljivanje stakala

Član
Mozete mi reci cijenu tog spreja za zataamljivanje stakala,i jel se kupuje di su boje i lakovi
Kako se on stavlja ako ima neki video ili nesto,
i ako se pogresi kako se skida
 
Član
ja mislim da to ne postoji, jedino ako ne mislis na obicni transparentni sprej sa kojim se mogu zatamnit stopke, zmigavci i tako to.
 
Član
Bila je tema u vezi ovoga, i ispalo je da je ovo veoma nepraktičan način za zatamljivanje stakala. Vide se risovi, ostaju curci, nejednako bude zatamljeno i tako to, zato bolje ne pokušavaj !
Folija zakon, a ako hoćeš da te panduri ne zajebaju traži fabrički tonirana stakla ;)
 
Član
Probo sam postaviti foliju i neide mi nikako, a koliko kosta taj transparetni sprej i gdje ga ima kupiti
 
Član
To je za zatamnjivanje manjih površina tipa žmigavaca, farova i štopova... za stakla idu folije, koje nije lahko postaviti početniku, nađi nekoga da ti to polijepi ko je već radio, treba dosta kvadrata folije da se to odradi perfektno... Vidiš da ti svako govori jedno te isto..
 
Član
ja probao zatamniti bocna stakla folijom i potrosio 3 pakovanja folije i nisam uspio..i odustanem...:icon_sad:
 

OmO

Član
Ma i ako je s pijace nema veze, ja sebi radio sa onom s pijace i nigdje packe nije bilo. Samo je dovoljno pomijesati vodu i malo detrdzenta u spricu i posprica staklo i foliju i onda samo izvlaci vodu.
 
Član
OmO je napisao(la):
Ma i ako je s pijace nema veze, ja sebi radio sa onom s pijace i nigdje packe nije bilo. Samo je dovoljno pomijesati vodu i malo detrdzenta u spricu i posprica staklo i foliju i onda samo izvlaci vodu.

Nije fazon u foliji nego u majstoru, ti si znao da zalijepiš i dobro ti je ispalo, onome ko ne zna i da daš llumarove, ne bi ni našto ličilo
 

MTR

Član
zlajaaa je napisao(la):
OmO je napisao(la):
Ma i ako je s pijace nema veze, ja sebi radio sa onom s pijace i nigdje packe nije bilo. Samo je dovoljno pomijesati vodu i malo detrdzenta u spricu i posprica staklo i foliju i onda samo izvlaci vodu.

Nije fazon u foliji nego u majstoru, ti si znao da zalijepiš i dobro ti je ispalo, onome ko ne zna i da daš llumarove, ne bi ni našto ličilo

ko kaze da je LLumar najbolji :icon_rolleyes:
 
Početnik
uzmeš nitro lak sjajni za drvo i umješaš u 1 dl 2 žlice crnog nitrolaka, pomješaš i wagner špricom pošpricaš.
:cool:
 
Top