sportski filter

sportski filter

Carbon se idealno uklapa u sredinu,, hajmo omalovazavati tudje,,
sjediti, piti kafu i izrugivati se drugima, zalosno u sta se ova omladina
pretvorila :icon_mad:

arnes_c ta druga opcija je bolja,, imam u dvoristu takvu masinu,,
korisnije ti je zamjeni ulje i sve filtere i pregledaj svjecice, to sve
je bagatela, a i bolje ce ti motor raditi, nego da karabudzis te neke filtere
sa pijace. ;)
 
Početnik
arnes_c je napisao(la):
pozz drugovi.ovako nedavno sam slucajno kupio sportski filter(gljivu) za nekih dvadesetak maraka e sad dali bi ja tu gljivu mogao ugraditi na mog golfa 2 1.3 i dali je neko radio to slicno ili bi pametnije bilo da se okanim corava posla i kupim originalni filter.

Ako ti je 1.3 ajnspric, onda ti je zgodno postavit je, i sto da ne, bar neces morat stalno filter mijenjat, samo taj cisti, malo WD-a i rahat...a ako je karbas, onda zaboravi..

A ako vec hoces da zvucis kao gti :D onda se poigraj sa auspuhom, moze taj 1.3 imati jako fin zvuk, nikad ne bi rekao da nije sta jace...
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Carbon se idealno uklapa u sredinu,, hajmo omalovazavati tudje,,
sjediti, piti kafu i izrugivati se drugima, zalosno u sta se ova omladina
pretvorila :icon_mad:

arnes_c ta druga opcija je bolja,, imam u dvoristu takvu masinu,,
korisnije ti je zamjeni ulje i sve filtere i pregledaj svjecice, to sve
je bagatela, a i bolje ce ti motor raditi, nego da karabudzis te neke filtere
sa pijace. ;)



ja sam stvarno zadovoljan sa ovom masinom ,nit se kvari nit sta mjenjaj ulje i gume i vozi.al et neda mi djavo mira.hehe nadam se da me shvatas,a dali se ima kupit originalni filter sto ide u originalno kuciste da se postavi samo sportski kakav.
 
evo izgleda da ima http://camskill.co.uk/products.php?plid=m35b923s3483p29357
jesi razmisljao o loncu zadnjem,, ukloni katalizator ako vec nisi,, auto ce bolje raditi i vuci,,
mozes i srednji lonac izbaciti,, malo eksperimentisi dok ne dobijes zadovoljavajuci zvuk ;)
 
Top