Sportski dizajn Golfa VII-Volkswagen odlučio malo izmjeniti prepoznatljive proporcije

Sportski dizajn Golfa VII-Volkswagen odlučio malo izmjeniti prepoznatljive proporcije

Član
mahe007 je napisao(la):
Meni se prednji dio nikako ne svidja,a zadnji bi mogao proci.... a bas me zanima kako ce se ponasati ovaj novi benzinski motor HCCI bez svjećica 'koji misli da je dizelaš':D znaci benzinac a manje trosi od dizela :lol::lol:
Ja sam rekao da u moju garazu nece auto bez svijecica a sad sam zbunjen
:icon_biggrin:

Kakva ce ergela biti u novoj getuski,to me zanima.
 
Član
ljudi mlatite praznu slamu, nece biti ovakvav, kad vam kazem
ovo je neko bezze sklepao u PS-u
 
Član
meni je dobar al bas u svakom pogledu cak bi mogao ovako nesto da sebi kupim malo mu je mali gepek neliči ovo na stila sa zadnje strane vise na pola(svjetla);) ajd bice bolji od 6-ice;)
 
Član
ovo ce biti perfektan auto, i jako skup, sumnjam da ce se moci uzeti da valja 2.0 ispod 47 milja, jedva cekam da vidim novu tablu, unutrasnjost, volane, R line pakete, dodatke... Nova platforma koju dijeli sa a3 novim, vjerovatno zato i ima nizu krovnu liniju kao i on... samo da mu gepek malo povecaju..
 
Član
Astra je napisao(la):
ovo ce biti perfektan auto, i jako skup, sumnjam da ce se moci uzeti da valja 2.0 ispod 47 milja, jedva cekam da vidim novu tablu, unutrasnjost, volane, R line pakete, dodatke... Nova platforma koju dijeli sa a3 novim, vjerovatno zato i ima nizu krovnu liniju kao i on... samo da mu gepek malo povecaju..

;)
 
Član
Astra je napisao(la):
ovo ce biti perfektan auto, i jako skup, sumnjam da ce se moci uzeti da valja 2.0 ispod 47 milja, jedva cekam da vidim novu tablu, unutrasnjost, volane, R line pakete, dodatke... Nova platforma koju dijeli sa a3 novim, vjerovatno zato i ima nizu krovnu liniju kao i on... samo da mu gepek malo povecaju..

bitno je da nasim strucnjacima ne valja, i ja sam siguran da ce napraviti bum sa ovim modelom:icon_smile:
 
Član
ArminM je napisao(la):
Astra je napisao(la):
ovo ce biti perfektan auto, i jako skup, sumnjam da ce se moci uzeti da valja 2.0 ispod 47 milja, jedva cekam da vidim novu tablu, unutrasnjost, volane, R line pakete, dodatke... Nova platforma koju dijeli sa a3 novim, vjerovatno zato i ima nizu krovnu liniju kao i on... samo da mu gepek malo povecaju..

bitno je da nasim strucnjacima ne valja, i ja sam siguran da ce napraviti bum sa ovim modelom:icon_smile:

Inače većina ovdje ima 4 ili više prestižnih fakulteta, rade u dizajnerskim labartorijima i tako ;)
 
Legend
Ovo isto neki renault CLIO (fail verzija) :lol:

Al nije nikakvo cudo, Golf VI Ultra ružan i gadan, tako da ovo i nije neko iznenadjenje.
 
Top