Sportske opruge DA ili NE????????

Sportske opruge DA ili NE????????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
skrabo bgm ja tebe nikako nekontam...vidim stavio si neke 15 ke felge i kao lome ti auto halo ba,koliko su bile jota 5,5:icon_confused: bgm te nekontam al hajd,sve kao nesto sredjujes auto ovo ono a svega ti zao...pa nemozes i jare i pare dobit nikako....:icon_mad: de odluci se sta oces,il sredjivat auto Tunirat,ili samo zelis utegnuto auto,pa onda nam javi..OK ;)
 
Član
ma daj ba sta ti se ima sj*ati...bgte pa koliko znam ljudi koji voze golfa na skracenim ili sortskim oprugama a ne znam da je ko sta to mjenjao ...malo ce ti prije otici nego inace ali je ljepota neprocjenjiva;)
 
Normalno da ce otici sve kad vecina nastavi i nakon spustanja prelaziti lezece drugom, brzo se penjati na ivicnjake, pa se "nasade" na ivicnjak! Ista stvar i sa vecim felgama, mora se vise paziti u voznji i to je to, onaj ko nema osjecaja za njega nije ni dzip, kamoli nisko auto!
 
BHT Ovisnik
prijatelju,ili stavljaj felge kakve i kucaj u pod ili prodaj i te 14" istavi 13" 175 75 i slobodno skaci preko ležećih
 
Član
druze kod mene su 16" na golfu jos je spusten i nemam problema samo treba vise paziti i to je to;)
 
Član
A vidi lešinara-spamera. Legli ste momku po kostima bezveze.

Kada si student i nemaš svoja primanja svaka marka je bitna. Normalno je da se momak raspitiva za moguće troškove, pa makar oni nekome bili neznatni i smiješni.

A dosta učesnika u ovoj temi se ponaša kao da posjeduju extra tunnirane mašine u koje je uloženo tisuće eura. Edo, ti ono voziš polutrulog kadeta 1.3?

Jeste se našli da nekog zayebajete
 
Legend
:icon_exclaim:
sve ima svoje prednosti i mane, nece puno skoditi ni da spustis auto ni da stavis npr. 15-ke samo se moras naviknuti da malo vise pazis;)
 
Član
ja vozim polutrulog kadeta haha daj zela nemoj matereti hajd nemoj ti spamat bezveze nista nepomazes covjeku tako sto meni solis tu ;)
 
Član
Tema može biti zaključana, momak je odlučio da neće stavljati opruge. Da uopće čitaš teme to bi upratio! No ti nažalost samo gledaš gdje ćeš napisati pokoju glupost.

Ne smeta mi tvoj spam ali ismijavanje momka bez razloga mi smeta
 
ZELA GTI je napisao(la):
Tema može biti zaključana, momak je odlučio da neće stavljati opruge. Da uopće čitaš teme to bi upratio! No ti nažalost samo gledaš gdje ćeš napisati pokoju glupost.

Ne smeta mi tvoj spam ali ismijavanje momka bez razloga mi smeta

izvini i ja sam studet pa ne znaci da pitam sto puta jedno te isto pitanje i nakon sto mi odgovore ,,,i izvini niko ovdje nije lesinar
 
Član
Kod golfa se za razliku od opela mogu fino podrezati opruge i zadrzava se fabricka udobnost:lol:

Vid Zele jest se uozbiljio:D
 
Član
Naravno da nitko nije lešinar. Svi smo ljudi. Neki više, neki manje:D

Koliko se sjećam ti si se momku ispričavao zbog zayebancije, sada kada ti je post izbrisan, odmah imaš drugu priču!

Nema potrebe da idemo u daljnju raspravu;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Naravno da nitko nije lešinar. Svi smo ljudi. Neki više, neki manje:D

Koliko se sjećam ti si se momku ispričavao zbog zayebancije, sada kada ti je post izbrisan, odmah imaš drugu priču!

Nema potrebe da idemo u daljnju raspravu;)

Meni se zgadilo ovo sve nemozez nista ni upitati ustvari probati da upitas :icon_sad:
Odmah sta to,auto jeftini dijelovi,onda spamanje,vrijedjanje itd..:icon_sad: :icon_rolleyes:
e raja meni je tek 19god..sta cu ja sada nemogu se praviti pametan kad nisam..moram izbaciti po koju glupu :icon_confused: :icon_confused:
Hvala svima sto su probali pomoci od sada nista necu pitati icu po svom pa dokle stignem ;) ;)
Moze lock ;)

Lijep pozdrav
 
Član
samo ti njeg spisti pa makar samo i orpruge... kod mene su weitec oprtuge i amortizeri i dobro stoi na cesti sa 15-skama bolje neko na obicnim trineskama malo je neudobno al to nema veze kad uletis u krivinu :D:D
 
Član
Skrabo je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Naravno da nitko nije lešinar. Svi smo ljudi. Neki više, neki manje:D

Koliko se sjećam ti si se momku ispričavao zbog zayebancije, sada kada ti je post izbrisan, odmah imaš drugu priču!

Nema potrebe da idemo u daljnju raspravu;)

Meni se zgadilo ovo sve nemozez nista ni upitati ustvari probati da upitas :icon_sad:
Odmah sta to,auto jeftini dijelovi,onda spamanje,vrijedjanje itd..:icon_sad: :icon_rolleyes:
e raja meni je tek 19god..sta cu ja sada nemogu se praviti pametan kad nisam..moram izbaciti po koju glupu :icon_confused: :icon_confused:
Hvala svima sto su probali pomoci od sada nista necu pitati icu po svom pa dokle stignem ;) ;)
Moze lock ;)

Lijep pozdrav

Nemaju godine nikakve veze... neko više zna od drugih i to je to... nekome je ovaj sport hobi, nekome profesija... neko upotpunjava dušu, neko zarađuje... i td... tako da prst u uho i slobodno pitaj šta te interesuje, ko nije pitao, nikad nije ni saznao ;)


p.s. neko vrijeđa po forumu, neko ismijava, neko pomaže i td... a ZELA se pravi pametan... i tako nikad kraja, hvala dragom Bogu da nismo svi isti.


Uživaj ti i slobodno pitaj... zakuj u pod golfa tim oprugama slobodno, kod mene dvojica kolega voze tako već ima preko godina dana i nikad ništa se nije desilo... ako si peh, amortizer ti može propišat i na parkingu, tako bez brige ;)

pozz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top