Sponzorstvo od nekog magazina...

Sponzorstvo od nekog magazina...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
imam jedan prijedlog....
da bi dobili bilo kakvo sponzorstvo il barem probali da dobijemo,trebace nam par dobrih radova koje cemo poslati autoshopu,automagazinu il ne znam vec kome...

predlazem da napravimo 3-4 tima sa po 2-3 clana i da uradimo xtra virtual tuning na autima koja cemo izabrati !
i da te radove sa sto manje gresaka i sto vise prerada posaljemo tamo...jer moramo ostaviti sto jaci utisak ako mislimo da obrate paznju na nas...

evo predlazem jednu od ove 2 slike da se rade (ko bude samnom u timu) (svaki tim nek sebi izabere,il nek vodja izabere)
http://www.netcarshow.com/honda/2000-s2000/1600x1200/wallpaper_06.htm
http://www.autowp.ru/pictures/honda/s_series/autowp.ru_honda_s2000_2.jpg

da napravimo ovde znaci timove i da se odrede vodje timova i da krenemo sa radom...
raditi to nesto vise od mjesec uradit do u detalj lijepo,podijelit poslove naravno posto se timski radi...

eto ako imate bolji prijedlog recite ?!
 
Član
ja mislim da bi trebali neka auta koja su malo vise zastupljena na nasim krajevima. od ovih novijih mislim
....
 
Član
To ti ej barem lako merc e klasa ili ML, BMW serija 5 nova ili x5 i audi a6 ili q7....koda imas puno razmisljat o novijim autima hehehehe :D
 
mozda bi cak trebali uzeti auto iz nekog magazina (kojem zelimo da posaljemo) i uradimo preradu (auto iz njihovog proslog broja ili sacekati da sad izadje i auto o kojem se najvise govori preraditi ili mozda cak uzeti auto sa naslovnice....

ovo za timove je malo tesko izvesti..... prvo neko radi svoj dio pa ja cekam da on zavrsi pa mi posalje sliku i onda ja nastavim ili kako????
 
Član
ne ne.. pa ak obi timovima .. dobro bi bilo da svako iz tima uradi taj rad.. i onda sve radove skupitii i rezati sta ti se svidja s nekog auta.. i od svih tih sklopiti auto.. tako sam ja mislio ...
 

Ryu

Član
treba vise timova da posalje vise razlicitih slika,necemo svi istu raditi noramalno...treba im i poslati vise slika

to timski podijeli se ko ce sta radit (jbg svjetsko takmicenje je u timskom tuningu,kako oni to odrade) ako ces sad ti recimo raditi sa strane sve (znaci felge,prag,vrata itd...) ja ne zavisim od tebe uopste onda ako ja radim recimo naprijed (hauba,prednji spojler...) pa poslije spoji sve dijelove u cjelinu...na msn normalno pada dogovor kako sta itd...

jedino se moze za pocetak auto spustit i da se izaberu felge itd...mada je i to nebitno,ako radim haubu sta me briga kakve su felge i jel auto spusteno...

ajde i ostali napisite nesto,ako se slazete da podjelimo timove,nek svaki tim izabere zadatak pa da pocnemo...
 
Član
najbolje bi bilo jedan tim radi boju auta,drugi styling,treci felge i spustanje auta,cetvrti pozadinu auta itd.........
 
Član
mato19E je napisao(la):
najbolje bi bilo jedan tim radi boju auta,drugi styling,treci felge i spustanje auta,cetvrti pozadinu auta itd.........

ma to onda procedura... nevalja.. svaki tim dobio po auto bolje je .. jer ce tako biti vise radova i moci ce se izabrati bolji da se posalju. .ne mozemo samo jedan rad poslati ...
 
Legend
eh super ideja
svidja mi se
ja jos da zbavim PS pa pocinjem opet
btw : ak neko ima photoshop (link) da skinem nek postavi ili na pm nek posalje

k_maniacs@hotmail.com

ev nek me svi koji ce ucestvovati dodaju na msn, lakse se dogovarati preko msna, da se dogovorimo oko slike i sta ce ko raditi
extra ideja ryu ;)
pozz
 
Član
da je buraz tu i on bi garant radio, al njega nema u naredne bar 2 sedmice, tak da...
dobra ideja i sretno vam u realizaciji...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top