Spoljasnjost GTI na TDI

Spoljasnjost GTI na TDI

znaci ovakoooo.... imam golfa 5 tdi,klasika,nista posebno i sada sam poludio i zelim da od njega napravim GTI po spoljasnosti,znaci branici,felne,stopovi,navigacija,volan,kadice....sveee...samo da mi motor ostane tdi ovakav kakav je....Ja bih zamolio sve ljubitelje da mi pomognu i napisu koje djelove mogu da prebacim sa GTI na TDI i gdje mogu najeftinije da kupim nove djelove,fabricke....Nadam se da ne trazim punooo...Hvala unapred.!
 
Početnik
Druze obrati se clanovima aServis i Magnum tdi gti jer su radili to sto zelis.Msm da su voljni pomoci kao i uvijek i oni te mogu uputiti u sve,od cijena do montaze.Ali neocekuj male cifre jer skup je ovo sport ;)
 
Član
Sve se može prebaciti i košta će te ko još jedan tvoj tdi :)

citirao bi jednu rečenicu 'i gdje mogu najeftinije da kupim nove djelove,fabricke...' NIGDJE nema jeftinih fabričkih dijelova
 

JD.

Član
dodas tu lovu koji su mislio uloziti i kupis GTI -> najjednostavnije

ako ipak hoces unikat onda pravac njemacka pa pokupuj fino sve djelove i slozi to...
 
Član
E ovako redom trebas
Prednji branik koji naravno dolazi GO bez ikakvih dodataka
trebas sve da popunis prednji branik znaci masku mrezice onda one plastikice gdje dolaze peraci farova
Pragovi
Zadnji gti branik
Farovi
onda sjedista u ok stanju neces naci ispod 600-700 maraka i to u HR..
uz sjedista trebas i nebo,A,B,C stubove....
Volan
uz sjedista trebala bi ti i citava unutrasnjost one plastike ispod volana,tapacirunzi
ugl bruku para ce te sve izac....
cirka racunaj se oko 7-8 hiljada...
 

IGY

Član
jednostavnije ti je prodati svoje auto i uzeti TDI sa GTI opremom, nego praviti to sve
 
Član
što bi nešto pravio što vec postoji, ako hoces neki projekat i ako imas para a izgleda da imaš nađi nešto drugo za projekta i sređuj to je jednostavno glupost praviti
 
Član
iz vana prednji branik, pragovi,zadnji branik,auspuh,krovni spojler, stokovi na vratima, farovi..montiranje farbanje itd izađe to... prestao sam davno voditi računicu..

...iznutra lista je još duža.. mada ja nebi išao na gti već na opremu od 6 moža niste znali ali dosta toga se može prebaciti i izgleda jebiga dobro... zadnje što sam ja skontao da može jeste unutrašnje obloge od vrata sa 6 ladno idu na 5 :) a već odavno je poznato da može ići rns510, klima, prekidači svi, volan, sjedišta,mjenjač bukvalno sve se može prebaciti po princupu plug&play...čak se mogu ti dijelovi naći jeftnije a jako su kvalitetni i izgledni od gti opreme...


ps1 ovo na linku sa pika je nabacano neki slika niđe veze...

ps2 kavi su to gti za 20 milja mi samo da vidim...
 
Top