Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Član
saledoboj je napisao(la):
Hehe bolje nadjite nekog iz murije nek vam pokaze dje ima radar i to je to.U Doboju kod autobuske imaju neki kurci ako nisu kamere,ko vozi od Doboja prema Zenici pored ovih radara znaju strumfovi stat sa radarom u Nemili i od Maglaja do Doboja znaju bit dal u Mravicima,Kosovi il slicno uglavnom dje ih ne vidis.Ko ide od Doboja za Banja Luku preko Stanara zna radar bit kad se odavde prodju Bare kad se vec udje u Rudanku,onda znaju bit u Ljeskovim vodama......usput nije bitno sto ce nekog oderat za 100 maraka i to treba bit normalan nisu ovi nasi putevi za brze voznje....

druze bas taj put od rudanke do stanara nije normalan znaci nemoguce koliko je bilo udesa koliko sam cuo da ima starija bmw5 kao presretac sad neznam koliko je istine,na magistrali u doboju ima kamera ali samo za crveno svjetlo koliko ja znama a u stanarima nemas sta stajati hehe jos ako oni stoje sa skodom felicijom,ja ih jednom obisao prema kulasima nisu ni palili rotacije ja samo nastavio :D
 
Član
Nezz jel netko vec postavio, al evo, sinoc idem za Uskoplje preko Bugojna, i negdje pred ulaz u Uskoplje, na nekih 3km, prije one benziske na desnu stranu iz smjera bugojna, ima Kamera, taman na onome pravcu... Ja pratio sleper kontao ga zaobic, kad vidim puca po kocnici, kad vidim kamere imaju...
 
evo maglajska se policija ponovila

dosla neobiljezena petica neka boja kao tamno plava registracije 617 - zab slovo - 613

jutros operisu mjesto poljice i kosova

kamere na sajbi ugradjene
 
Član
Ak je petica, to je vjerovatno iz Sarajeva, posto su ovdje sad dobili sestice, pa te valjda dalje prosljedili :icon_biggrin:
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Nezz jel netko vec postavio, al evo, sinoc idem za Uskoplje preko Bugojna, i negdje pred ulaz u Uskoplje, na nekih 3km, prije one benziske na desnu stranu iz smjera bugojna, ima Kamera, taman na onome pravcu... Ja pratio sleper kontao ga zaobic, kad vidim puca po kocnici, kad vidim kamere imaju...
sto se tice tog radara , radar jos nije u funkciji po miojim saznanjima treba o bi biti u funkciji od 01.10.2010god ogranicenje brzine je 40KM/h aktivno djelovanje radara na nekih 55KM/h i 50 metara daljina snimanja
sretno
 
Član
ado_d je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
puca na 61, ja neki dan dobio cestitku :(

a ja sam neku vece prosao oko 60 ucinilo mi se da je blicnulo pa sad...
i meni se tako cinilo dok nije postar dosao na vrata :D
Donio mi papir da se moram javiti u stanicu da im potvrdim ko je vozio auto da mogu kaznu napisati
 
Član
Mrva je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
puca na 61, ja neki dan dobio cestitku :(

a ja sam neku vece prosao oko 60 ucinilo mi se da je blicnulo pa sad...
i meni se tako cinilo dok nije postar dosao na vrata :D
Donio mi papir da se moram javiti u stanicu da im potvrdim ko je vozio auto da mogu kaznu napisati

ma joj najgore je sto ja tuda prolazim svako drugo vece i uvijek vozim tako oko 60. pa sam sad u dilemi. mozda ne dodje jedna vec nekoliko :lol::lol:
 
Meni je neki dan doslo da me uhvatila kamera negdje kod ulaza na Ilidzu,pise da sam vozio 61,zna li neko gdje je ta kamera,ja je nisam nigdje vidio...........
 
Član
SARAJEVO

1. RTV Dom – pravac prema Ilidži (slika na 81km/h)

2. Stupska petlja – pravac prema Ilidži (slika na 81km/h)

3. Dobrinja – raskrsnica iza IMZIT pumpe prema Lukavici (slika na 81km/h)

Kučište se prenosi na novu lokaciju kod Aerodroma (slika na 81km/h)

4. Pofalići – kod srednje ekonomske škole (slika na 81km/h)

5. Stari Grad – raskrsnica iza vječne vatre u pravcu Marin Dvora (slika na 81km/h)

Kučište se prenosi na novu lokaciju Otoka u pravcu prema Baščaršiji (slika na 81km/h)

6. Kasarna Maršal Tito – raskrsnica na ulazu u kasarnu prema Ilidži

(slika na 81km/h)

7. Binježevo – pravac Ilidža prema Hadžičima i obratno (slika na 81km/h)

8. Autoput sa jedne i druge strane ceste Sarajevo – Podlugovi i obratno

(slika na 141km/h)




ovo sad nasao

e na koliko tacno slika jer znam da je bilo izmjena



Neslužbeni popis mjesta na kojima se nalaze fiksni policijski radari i kamere. Svaka kamera je uredno označena natpisom "Radarska kontrola" i slika obično kad pređete više od 20km/h brzinu ograničenja na tom području.

Dopuštena brzina u naseljenim mjestima je 50 km/h ako nije znakom regulirano drugačije.

ovo sam poslije nasao
 
Top