Spasavanje psa

Spasavanje psa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stvarno svaka ti cast, jbg. meni ne daju roditelji ni hrcka u kucu sta cu.... al zato kad god mogu ali bas kad god vidim nekog malog tako a i velikog jos ako je povrijedjen od strane debila kojima je to samo "ono" i "zivotinja" fino kupim pilece jetrice ili kakvog kod mesa i nahranim ga sta cu vOLIM CUKE (da me ne ispravljaju PSE, al mi sladje rec cuko)...
 
Član
Veceras oko 7 sati otisli ja i djevojka u Interex, i kad smo zavrsili sa kupovinom, izasli na parking kad iza jednog auta lezi cuko, umalo ga ne zgazi jedan idiot..dosao za nama do auta i leze pored Honde..sav je bio isprepadan, tresao se ko Banja Luka..mi ga fino u auto i kuci, prvo ga u kadu, dobro ga oprali, i evo ga sad malo jeo i spava k'o top..nazvali smo ga Srecko..

Hvali ti 69-e ;)

Kako je fiiiiiin, svaka Vam čast ;)
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
image00188px9.jpg

Jebote drug, ko stvoren za tebe...koji si ti na slici ? :lol::lol::lol:
 
Član
Drug, imam dvojicu kandidata da uzmu cuku, jedan mora razmislit hoce ga moci zbog vremena cuvati, drugi hoce li mu mama dati...ali ono... :D
 
Član
Ne pise se dobro, zvao sam 4 kolege koji su imali kreove i svi odbili...jos ostao 1 kolega, ajd bi li ga sa foruma neko uzeo ebemu misa...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Ne pise se dobro, zvao sam 4 kolege koji su imali kreove i svi odbili...jos ostao 1 kolega, ajd bi li ga sa foruma neko uzeo ebemu misa...

Svidio bi se mom mladjem bratu, ali vec takodjer ima jednog :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top