SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
audi rs4...:)

da mjenjam tamo u temi rijec je opet o audiju samo rs4 a i to je bila zelja jednog forumasa kao sto vidite...pa evo slike evo rada....:icon_smile:
audib5rs4011.jpg

audib5rs4011copycopycop.jpg
 
Član
RE: AUDI A3...:)

svaka cast, dobar si s ps-om skroz...
imas dobre zamisli;)

p.s. de sredi mi fiata u police stilu :D:icon_biggrin:;)
 
Član
RE: AUDI A3...:)

hvala druze pun sam ideja samo neke ne mogu da prenesem nisam se jos ustelio...a to za fita imas pp...;)
 
RE: AUDI A3...:)

:icon_smile: hvala

jedna zelja manje eheheh

odlicno odradjeno zamisao jos bolja touareg branik ludilo :icon_biggrin:
 
Član
RE: AUDI A3...:)

hvala dobro zapazanje da je sa touarega...mislio sam jos na haubu nesto dodati..al nista od toga...:icon_smile:
 
Član
RE: peugeoth 206...zvjercica...:)

svaka cast za svaki rad, ali ovaj zadnji pug je nekako strasan :cool: pomalo futuristicki izgleda, svaka cast :cool:

p.s. ima li neki tutorial za neke smjernice? :D volio bih i ja nesto slicno probati :icon_biggrin:
 
Član
RE: peugeoth 206...zvjercica...:)

hvala druze a nije belaj i tvoje auto srediti samo da su kvalitetne slike...a imas na youtube kucaj virtual tuning i gledaj kako se radi i ja sam tako poceo...;)
 
Član
RE: peugeoth 206...zvjercica...:)

evo jednog rada mislim da bi moglo jos detalja na ovu daciu ici i da to bude bas extra ali po meni ja bi bio zadovoljan i ovakvom....:icon_smile:
dacialogan16mpi20051600.jpg

dacialogan1copycopycopy.jpg
 
Član
RE: peugeoth 206...zvjercica...:)

ipak je to logan...ali moze bolje naravno da moze...mozda i zavrsim jos neki detalj na njoj...;)
 
Član
RE: peugeoth 206...zvjercica...:)

Odličan rad, samo ima jedna greškica koju sam ja uočio a to je prelaz sa branika na zadnu obrvu, previše ovoga bijelog odsjaja. Neznam kako bi se drukčije izrazio;)
 
Član
RE: peugeoth 206...zvjercica...:)

pa jeste da ima odsjaja i jest da nije puno nesto sredjeno al bit ce radova...nisam bas u formi...;)
 
Top