SNIJEG PADE

SNIJEG PADE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ev par slikica od mene - mobom slikano, zato su tako cudne, npr. auto je "izduzen".

Jutros oko pola 8 kod televizije, glavna je cesta bila ociscena...


Put za Mostar, sve do Konjica cesta je bila takva, negdje vise, negdje manje snijega, par kamiona zaglavljenih uz prevoj...



U Mostaru oko 10h, suho...


Izlaz iz Mostara, oko 15 do 1h, suho sve do Konjica, sunce, u Mostaru 9 stepeni... :icon_arrow:


Prema Sa, iza Konjica, cesta mokra, snijeg okolo, odlican grip...
 
Član
elmir je napisao(la):
edoze je napisao(la):
u zenici se cini mi se skroz otopilo po cesti,il je cisceno,samo me strah da sinoc nije poledilo,ako jest moglo bi svasta bit

mah cisceno brate gdje ce se istopiti vidi zime napolju jedino se zalediti moglo:lol:;).. sinoc sam i ja uzivao vozeci auto.. gume nenormalno dobro drze jest kad se na nekom kruznom toku okrecem tj ocu polukruzno malo zanese zadnji kraj pa motas u suprotnu stranu jojjjjjjjjjjjjjjj uzivancije;)

otopilo se;) nije cisceno tokom noci;) ni po trotoarima nema snijega,samo pomalo po livadam,nije uopste hladno,sinoc bilo + 4-5 stepeni;)
danas ugodno,uglavnom,moze se jakna raskopcat:lol:
 
Super Moderator
evo kakvo je stanje kod nas... auto nam je prenocilo u carsiji nismo mogli doc do kuce :lol:... razlog su dobre ljetne goodyear gume 205/50 R17..... maloprije sam ga uz mucenje i lopatanje dovuko do kuce :lol:




a evo guma kad je preso 10 000... sad 17 000km



VR6Boki je napisao(la):
Sad isao par kruzica kroz grad, predobro :icon_biggrin:

Saxo se na novim zimskim odlicno ponasa, znao sam na glavnoj u drugoj brzini pri 50-60 km/h pritisnuti fullgas i auto ode bez proklizavanja naprijed. Neki su mogli pomisliti da imam 4x4 kako auto krece :icon_arrow:

Ev dvije slicice...

boki prelijep saxo svidja mi se pravo ;)
ima jedan na forumu ja ga sliko plavi zakucan do poda... ja kad sam ga vidio oci mi ispale :D
 
Super Moderator
evo zabave i na dva tocka :lol:
brate bolje ide nego ford... ford nece ni po ravnom da ide...




da ne otvaram novu temu:
ima li ko da prodaje il da zna gdje se prodaju felge 15-ke ili 16-ke za ford focus 2007 godiste mislim da je raspon sarafa 5x108... celicne ili alu sa malim otvorima (zimske)... bolje sa gumama ali moze i bez guma
hvala !
 
Član
ma bolje ti je stavi tamo u oglase... joj kad se sjetim sta smo mi radili sa biciklima po snijegu. to je ludost ziva bila. jedan jaran cak i lance stavljo, da moze normala vozat. eeee, bila su to dobra vremena ;)
 
Član
evo od mene slika slikano sinoc oko 23:10 naselje dobrinja (Sarajevo)

f_1m_3682079.jpg

f_11m_e593ce6.jpg

f_12m_77e58f2.jpg

f_13m_7c87dc9.jpg

f_14m_1167030.jpg
 
Član
dajte ljudi posaljite malo sniga i vamo meni u zg
aj plizzzzzzzz

nisam ga vidijo ima godinu dana:lol::lol::lol::lol:
 
zdravko je napisao(la):
dajte ljudi posaljite malo sniga i vamo meni u zg
aj plizzzzzzzz

nisam ga vidijo ima godinu dana:lol::lol::lol::lol:

ma bujrum, dodji pokupi sve sto ima..meni ostavi da bude suha cesta :lol:
 
Super Moderator
zdravko je napisao(la):
dajte ljudi posaljite malo sniga i vamo meni u zg
aj plizzzzzzzz

nisam ga vidijo ima godinu dana:lol::lol::lol::lol:

navrati na Vlasic na skijanje :lol:

emir_89 je napisao(la):
ma bolje ti je stavi tamo u oglase... joj kad se sjetim sta smo mi radili sa biciklima po snijegu. to je ludost ziva bila. jedan jaran cak i lance stavljo, da moze normala vozat. eeee, bila su to dobra vremena ;)

:lol::lol::lol: ja kralja....
i ja se pripremam za zimsku sezonu biciklom :D
vec sam kramponke nabacio :lol:
 
eh bogme kod mene pade i drugi snijeg tek sto se prvi otopi

ev slike sve bjelo nista se nevidi sve od snijega
:icon_eek:



:lol::lol::lol::lol::lol:

allroad je napisao(la):
evo zabave i na dva tocka :lol:
brate bolje ide nego ford... ford nece ni po ravnom da ide...





hajd allroad kad ce mo driftat da napravimo street biciklo race bilo dje
loooolll naravno da se salim jednom sam drifto i ikad vise sa biciklom
 
Član
ja krize vani u pm, ja prije jedno sahatak kuci doso. ceste katastrofa. mokre bile, pa to zaledilo... vrijeme za vozat se, kriiiiiiiiiiiizaaaaaaaaaaaaaaaa... bice nocas udesa i to polijepo... :icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top