Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/427748_10150504410896783_225320216782_9092864_1751587023_n.jpg

najjace svega mi:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
joj ja sad dosao sa sankanja, kod nas u gradu sva omladina se skupila u jednoj velikoj ulici, pravo dobar provod bio, volio bi da hoce jos metar snijega napadat
malo nam je policija srala, al nista strasno:lol:
vjerujem da ce bit slika na sa-x.com;)

i Golfanaticars se sanka ko veliki:D
 
Član
akka je napisao(la):
Dok ti sutra odlopatas novi ce pasti javljaju :lol:

Nece, pratim ja prognozu :icon_biggrin:

To jest padat ce, al sutra maksimalno 15 cm, prekosutra maksimalno 8 cm, to i nije tako ekstremno u poredjenju sa 40-50 cm koje su padale ovih dana :D
 
Član
Citav dan na biciklu. Predobro je.
Oko 18:00 vidio sam clana edoze u Travnickoj ulici u njegovom SsangYongu, ide prema gradu. Nije me vidio, proletio sam ko munja. :D Na Cobri.
Upravo se vratio sa voznje, pocinje lagano da pada snijeg u Zenici.
Da hoce i napadat jos koji metar veceras.
I ovom prilikom da pohvalim isto tako clana edoze za predobre fotke koje je napravio. Svaka cast! :cool::cool:
 
Član
sarajevo je kriza teska samo glavna je iole cista, sve ostale ulice mahale naselja su u kurcu... ali zato ispred predsjednistva ko gradiliste, bagera, kamiona, grtalica ne mozes prebrojati... ***** im materina

a debili u mom naselju umjesto da ciste ulice oni ciste avlije i bacaju snijeg na cestu pa ne mogu da vjerujem sta je ovo
 
sutra ujutro u sarajevu "BIH Survivor - od kuce do posla i nazad" :lol::lol::lol:


kako li ce samo biti da mi je znati, ionako je guzva ujutro a kamoli sada, bice nadrnadnih i veselih do je ludilo jedno :D:D
 
Član
apeluju da se ne ide autima na posao a jos sinoc su najavili da ce tramvaj do jutros proraditi a nije, tako da cisto sumnjam da ce i ujutro raditi... e pa ne pada mi napamet da od skenderije idem pjeske do stupa i nazad..
 
Član
znal iko kakva je situacija recimo sa bbi garazom ili u europi da li se moze uopste doci do njih uci izaci imal mjesta ?
 
Član
Ne zaboravi samo da auto moras negdje i parkirati, tako ako nemas siguran parking, ja bi pripazio sto se auta tice :icon_biggrin:

Ako imas bicikl idi biciklom na posao, ak ga imas gdje ostaviti. Il Taxi, mada i trola radi od danas, voze do Bistrika, ne idu jos u brdske predjele koliko sam cuo :D

Za BBI ne znam, u Europi garaza je u funkciji, a sad ima li mjesta, to ne znam...
 
Član
Za sutra zakazan okrsaj snow-ragbija na igralistu... vracamo se u stara dobra vremena, a neki se i pozenili:D
Prejaka zima:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top