Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
dosadni ste vise, ima 100 postova u kojima pise samo ovo bijelo govno opet pada
tema se pretvara u teski off topic i nastavi li tako ide lock ;)
 
Početnik
Pa IGY i ti si samo redao slike pa ti nije niko rekao da si dosadan,a zar tema nije otvorena da se pise o snjegu,koliko je gdje napado i sl :icon_question:
 

IGY

Član
Sarajlic je napisao(la):
Pa IGY i ti si samo redao slike pa ti nije niko rekao da si dosadan,a zar tema nije otvorena da se pise o snjegu,koliko je gdje napado i sl :icon_question:

redao sam slike da vidite kako je, kome se gledalo gledao je
tema i jest otvorena da pise gdje pada itd
ali da maltene svaki drugi post pise ovo bijelo govno opet pada, ima li smisla???
96 stranica ima tema, od toga korisnih informacija moze se svesti na 10 stranica ostalo je off topic....
 
Član
sad se vratio iz akcije ciscenja auta... :D za 2 sata napadao je oko 5 cm... tako da je u Tz do sad sigurno napadalo barem 10 cm novog snijega... snijeg je nekakav ruzan, mokar, tezak... po putu ona bljuzgavica... ne svidja mi se nikako...

424772_319602464754707_100001148697326_905331_1438081378_n.jpg

:D
 
Član
ma nek pada kolko hoce, samo nek su meni poceli cistit logavinu, fala Bogu dragom, da vise nemoram gurat komsije kad slajdraju, a da i ja vise malo provozam svoje auto :icon_biggrin:
 
Član
U nas isto pada dosta dobro bice koja slika ili video ako se dadne uploadovati neki je mokri a temperatura je u plusu tako da ce se to otopiti;) bilo je driftanja i proklizavanja.
 
Član
otisao sa zenom na kavu a kad sam se vraćao sve poledilo jedva kući dođe ma ni zimska guma ne pomaže driftao sam sve do kuće katastrofa što kaže scaner bura gaće dere... al barem je većina ceste očišćena.

danas sam ženu vozio u mostar kobilovača je opet zatvorena ide se na žitomisliće a to je ujedno i najgora dionica jer je očišćena samo jedna traka

evo čitam na netu da je grtalica u Sarajevu udarila dvije osobe i da je jedna poginula :icon_question:
 
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/mostar-udario-bageristu-lopatom-dok-je-uklanjao-snijeg/120216139

:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top