Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ali zato vi necete nikada znati sta je -4, i stvarni osjecaj -35 :lol: ;)
Sad kad bi sa ove bure dosao sa -5 gore na -20 malo bi hladnije bilo, ili nimalo. :lol:
Po osjećaju je isto i ovdje i Sarajevu, samo sto su brojke na vasoj strani :cool::cool:
 
Član
Meni pokazuje na balkonu u zavjetrini -9 :icon_eek: ....a dere vani bura, ima da ti se muda stisnu ko u Pere Kvrzice... ( sta mislite sto ga zovu Kvrzicom ) :D
 
Član
ja sam maloprije dosao kuci, evo boe me vrhovi prstiju... a nisam hodao 7-8 min, ima oko -20... zaledile mi se trepavice i dlacice na prstima znaci nema dalje... ovo jos nisam vidjeo...
 
Član
-24 vani, auto nece da upali zbog mrtvog akku, maltene pa sat vremena patnje vani zbog nedostatka kablova, znaci u kuci sam na +25 itd vec pola sata i jos uvijek ne osjetim extremitete dabogda to nikad ne osjetili......
 
Član
trizex je napisao(la):
-24 vani, auto nece da upali zbog mrtvog akku, maltene pa sat vremena patnje vani zbog nedostatka kablova, znaci u kuci sam na +25 itd vec pola sata i jos uvijek ne osjetim extremitete dabogda to nikad ne osjetili......

Fiat Krs :D
 
Član
jutros u 6 sati kad sam izasao iz kuce bilo je -23 stepena
auto ce mi stajat do 3 sata napolju, nadam se da mi nece g12 smrznut u sistemu, jer mi je cini mi se nastiman na -20
 
Član
uhhh jbt -20 na bordu jedva upali aku los do bola... sta je ovo stislo i pingvini kraj radijatora :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top