smirgl papir

smirgl papir

Član
aprilia motor bijele boje,zbog jedne tacke koja je precnika 10mm moram farbat citav motor.........
 
Član
yago je napisao(la):
aprilia motor bijele boje,zbog jedne tacke koja je precnika 10mm moram farbat citav motor.........

Aj' ti to uslikaj, pa da vidimo šta ti je najbolje. Ako imaš boje, uzmi na štapić za uši i nanesi tanak sloj, sačekaj da se osuši, pa opet i ponovi tako nekoliko puta dok ne popuniš. Onda uzmi vodobrusni 2000, uglačaj, ali pazi opet da ne probiješ bazu, i onda ispoliraj. Aj' bolje uslikaj pa ćeš dobiti pravi savjet.;)
 
Član
Popuniš kitom ogrebotine išmirglaš i onda ofarbaš sprejom taj dio,odeš da ti naprave iste boje ko što je na motoru,
dok sam imao staro auto radio tako,bila je metalik srebrena nigdje se nije kasnije primjetilo da je farbano...
 
Član
Trozic je napisao(la):
Popuniš kitom ogrebotine išmirglaš i onda ofarbaš sprejom taj dio,odeš da ti naprave iste boje ko što je na motoru,
dok sam imao staro auto radio tako,bila je metalik srebrena nigdje se nije kasnije primjetilo da je farbano...

:cool::cool: mada momak nece da farba citav motor :icon_smile: opusteno sa 20-30 km sam sebi zavrsis :)
 
Član
kako cu znati koju da bijelu uzmem hocul potrefit.........

koji smirgl da uzmem reci sta sve trebam da kupim da uradim ovo prije marta.....
 
Član
odes fino u neku prodavnicu gdje su boje i lakovi odneses jedan dio plastike ili odvuces motor oni nadju tu boju poredjenjem sa listicima i naprave ti tvoju boju u spreju :)
 
Član
Druže, pošto već vidim da nemaš nikakvog iskustva, najbolje ti je da platiš nešto sitno nekom lakireru ako ima vremena da ti to špricne jer su velike vjerovatnoće da ćeš nešto zeznuti pa ćeš svejedno morati odnijeti. NHF, ali ko se imalo razumije, zna o čemu pričam.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Druže, pošto već vidim da nemaš nikakvog iskustva, najbolje ti je da platiš nešto sitno nekom lakireru ako ima vremena da ti to špricne jer su velike vjerovatnoće da ćeš nešto zeznuti pa ćeš svejedno morati odnijeti. NHF, ali ko se imalo razumije, zna o čemu pričam.;)

:cool::cool:
 
Član
reci vi meni sta meni sve treba da kupim uradit cu ja sam ovo,znam ja bojit imao sam likovno u skoli.........
 
Član
Moras uzet vodene bojice ali tesko ces pogodit tu boju :lol::lol:

Evo jedna mala pomoc naravno neces kompresorom farbat :) nego sprej ili ako ima kompresor mozes i tako ;)
http://www.bhtuning.com/pocetnik-u-farbanju-t-66276.html
 
Top