smirgl papir

smirgl papir

Član
koji papir da uzmem za pastiku imam neki ogrebotina na motoru pa zelim to da sredim i da ga poliram,zelim savjet i da mi neko preporuci radnju u sarajevu da mogu kupiti.........
 
Član
imas u penny plus sarajevo strasno jeftin,. raynih granulacija, imas i sve ostalo/stup, vogosca, i iznad zeljeznicke/

na aneksu trolebuska stanica momci isto extra malo skuplji od penny
 
Član
plavi vodobrusni ako nije duboko izgrebano..posto govoris da su neke plastike u pitanju...granulacija 500 pa onda predjes 1000 pa onda 2000 s vodom...i bude ko novo...
 
Član
Ako ti je doslo do plastike neces moc ispolirat, ako je ogrebotina po boji onda da.
Mozes kupiti u bilo kojoj prodavnici boja, ima svega...
 
Član
sta da radim,boju sam zgulio (bijela) sad mi se vidi crna tackica precnika 10mm i hrapave je povrsine........
 
Član
a koji je dio u auta ogreban...preciznije ..nisam skontao...mozda neces moci ispolirati...mozda treba i kitovati...
 
Član
nije motor nego skuter ako treba uslikat cu,plastiku zagrebo bijele boje........
 
Član
Pa ja sam ti vec rekao da cackaliom lijepo popunis ogrebotinu i kasnije ispoliras jos u prosloj temi. Rekao si da neces farbat...
 
Član
kako cu cackalicom kad je hrapova povrsina imam farbe i cackalicu kako pripremit povrsinu za to i kasnije sam mislio polirat ako moze......
 
Član
Ma operi samo dobro i lagano cackalicom nanesi dobro ce ispast ako se potrudis. Tako ja kad mi kamenčić zavali u haubu i samo piknem cackalicomi tvornica ;)
 
Član
Isto stanje i kod mene po meni lakse ofarbat ponovo plastiku jer to nisu velike povrsine nece te izac puno
 
Član
ako cu farbat plastiku onda bi treba ofarbat cijeli skuter zbog jedne tackice..........
 
Član
yago je napisao(la):
ako cu farbat plastiku onda bi treba ofarbat cijeli skuter zbog jedne tackice..........

drug nemoguce da ti je citav motor napravljen iz jednog dijela ja kolko znam da se sastavlja iz djelova tj plastika neznam o kojem se motoru radi i o kojoj plastici mogo bi ti rec tacno kolko bi te izaslo da ti neko to uradi jer sam i ja isto radio

trazio si savjet dobio si savjet na tebi je da odlucis sta ces da radis ;)

Pozdrav ;)
 
Top