Smiješni video clipovi

Smiješni video clipovi

Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Anais je napisao(la):
Bem ti dijasporu, kako je moguce da je 90% gola seljacina u dijaspori

Po cemu si to zakljucio kompleksasu?

pa da su imali 2% pameti, mislim na obrazovanje, ne bi otisli vani, nego bi radli ovdje...
rijetko mozes cuti da je neko sa zavrsenim faxom za vrijeme rata otisao vani i nije se vratio...;)
 
:icon_eek::icon_eek::icon_eek:

evo je za no comment :lol::lol::lol::lol::lol:

koji kraljevi :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
gaga je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Anais je napisao(la):
Bem ti dijasporu, kako je moguce da je 90% gola seljacina u dijaspori

Po cemu si to zakljucio kompleksasu?

pa da su imali 2% pameti, mislim na obrazovanje, ne bi otisli vani, nego bi radli ovdje...
rijetko mozes cuti da je neko sa zavrsenim faxom za vrijeme rata otisao vani i nije se vratio...;)

Nije svakome babo tata otac kako hoces ostavio imanje i nije svakome taj isti bio imucan covjek prije rata..vecina njih je otisla trbuhom za kruhom sto se kaze,jer su unazad par koljena bili siromahi tako da....A to sto se oni ovako ponasaju,jbga to je za :lol::lol:
 
gaga je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Anais je napisao(la):
Bem ti dijasporu, kako je moguce da je 90% gola seljacina u dijaspori

Po cemu si to zakljucio kompleksasu?

pa da su imali 2% pameti, mislim na obrazovanje, ne bi otisli vani, nego bi radli ovdje...
rijetko mozes cuti da je neko sa zavrsenim faxom za vrijeme rata otisao vani i nije se vratio...;)

Nije te stid pisat takve bljuvotine,i ti i Anais.Sta je sa onima koji su otisli u inostranstvo direktno iz logora?Oni koji su prognani sa svog ognjista,koje je spaljeno?Oni sto su otisli da spase raznesenu ruku ili nogu u nekoj zapadnoj klinici?Gdje bi se vratili ti ljudi?U ionstranstvo je otislo 90% ljudi koji su imali priliku.
Nije te stid pisat takve stvari,vozis novu C klasu u drzavi gdje se 30% auta (krseva) voza sa isteklom registracijom,i pametujes nesto,pokrij se dekom i nemoj se javljat vise
P.S.:moj kvocijent inteligencije je 128,cisto da znas da nas ima i pametnih u djaspori.
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fG-zhQJQM98&NR=1[/video]


:lol: hahahahahahaha :lol:
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
gaga je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Anais je napisao(la):
Bem ti dijasporu, kako je moguce da je 90% gola seljacina u dijaspori

Po cemu si to zakljucio kompleksasu?

pa da su imali 2% pameti, mislim na obrazovanje, ne bi otisli vani, nego bi radli ovdje...
rijetko mozes cuti da je neko sa zavrsenim faxom za vrijeme rata otisao vani i nije se vratio...;)

Nije te stid pisat takve bljuvotine,i ti i Anais.Sta je sa onima koji su otisli u inostranstvo direktno iz logora?Oni koji su prognani sa svog ognjista,koje je spaljeno?Oni sto su otisli da spase raznesenu ruku ili nogu u nekoj zapadnoj klinici?Gdje bi se vratili ti ljudi?U ionstranstvo je otislo 90% ljudi koji su imali priliku.
Nije te stid pisat takve stvari,vozis novu C klasu u drzavi gdje se 30% auta (krseva) voza sa isteklom registracijom,i pametujes nesto,pokrij se dekom i nemoj se javljat vise
P.S.:moj kvocijent inteligencije je 128,cisto da znas da nas ima i pametnih u djaspori.
nece te poslodavac na bausteli pitati za koeficijent inteligencije ;) ili ce ti vani priznat diplomu iz BiH ili radis neki posao koji svako moze da radi

kakve veze ima razlog odlaska sa normalnim ponasanjem? ja mislim, prije 3 godine, isti taj invalid bez noge koji je otisao u inostranstvo, dodje u BiH, napije se i ubije trudnicu...
 
Član
RCat je napisao(la):
OK... :D

<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/yf2EbzKYk7A" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/WSWaVAiFVjo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Top