SMIJESNE SLIKE

SMIJESNE SLIKE

RE: SMJESNE SLIKE

brainblog0083.jpg


rambo.jpg


phwoto.jpg
 
Član
RE: SMJESNE SLIKE

dule-p je napisao(la):
Udes na Novom Beogradu.
Pokusavam da postavim sliku vec 5 min i ne moze, ne znam koji mu je k. Lik je sa Peglicom uspeo da prevrne lagunu a samo mu se hauba otvorila. Evo link.

http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/povredjeni-vozaci-na-novom-beogradu-47531.php

Nije ni čudo kad ovaj semafor niko ne yebe 2%, a zalete se trećim bulevarom k'o majmuni, ako je to ova raskrsnica. Nego, kako Peglica da se baš zadesi?:D
 
Član
RE: SMJESNE SLIKE

ew neke slikice
 

Prilozi

  • 1111.jpg
    1111.jpg
    51,4 KB · Pregleda: 78
  • mac.jpg
    mac.jpg
    56 KB · Pregleda: 69
  • ahhah.jpg
    ahhah.jpg
    20,6 KB · Pregleda: 84
RE: SMJESNE SLIKE

hahahahahahhahahah joj ovaj pismeni rad je za 10, xaxaxaxaxaxa svaka mu cast, sta veli 3 pa 3, hahahhahahahaha
 
Član
RE: SMJESNE SLIKE

zen3dom je napisao(la):
hahahahahahhahahah joj ovaj pismeni rad je za 10, xaxaxaxaxaxa svaka mu cast, sta veli 3 pa 3, hahahhahahahaha

Mogli ste nam ga ovdje "prevesti" kad nadete vremena ako je tako dobro da se i mi kojima slabo ide cirilica nasmijemo :icon_biggrin: :D
 
RE: SMJESNE SLIKE

AdnaNsa je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
hahahahahahhahahah joj ovaj pismeni rad je za 10, xaxaxaxaxaxa svaka mu cast, sta veli 3 pa 3, hahahhahahahaha

Mogli ste nam ga ovdje "prevesti" kad nadete vremena ako je tako dobro da se i mi kojima slabo ide cirilica nasmijemo :icon_biggrin: :D

sto slabo ide cirilica :icon_question::icon_question::icon_question:

i ja sam je prije 15g ucio pa sam procitao....., mali pise kao nogom....

uglavnom o tome kako vazda dobije 3, da je ucitreljica paglu, ismijava je svasta pise, na kraju opet 3 :cool:
 
Član
RE: SMJESNE SLIKE

5b43eea05b8a2b774054a7a02a415610.jpg


neki ce skontati zasto je slika u humoru, a neki mozda i ne. odmah cu vam reci da razlog postavljanja nije zato sto su covjeku za ovoliko smanjili platu... ;)
 
Top