smart two

smart two

Član
Smart je auto za urbani zivot i urbanu sredinu. Ja sam ga rentao na par dana i mene je odusevio! Ako nemas porodicu, za tebe i djevojku recimo je i vise nego veliki. I sada u svoje auto rijetko ko da da mi sjedne pozadi...

Mjesta za dvoje ima i vise nego dovoljno, nevjerovatno je koliko veliki je unutra. Gepek je mali ali i u njega moze svasta stati.

Ove price da je bezveze auto i da je Punto bolji ostavite ljudi za nekoga drugog. Onda po vama niti jedan DVOSJED ne valja...jer vidim da gledate po tome koliko ima prostora itd...
Po meni jedina njegova mana je mijenjac a ko je vozio smarta zna o cemu pricam ali i tu ima neke njegove cari...
Ako ti se auto svidja, ako nemas porodicu i neke velike potrebe za prostorom onda ne vidim sta je to tako Smart los.
Motori od 600 ccm cuo sam da su losi ali sve zavisi na sta neletis.
Ove price da je neudoban i tvrd okaci macku od rep...

Kako ne mogu ovih ljudi sto su auto samo "gledali na televiziji" a ovamo nesto pricaju...
Cast pojedincima koji su stvarno vozili ovaj auto i imaju svoje misljenje!

Po meni auto je dobar, on ima svoju neku namjenu i ljude koje vole takve autu i to je to...

Imas jednu firmu u SA koja iznajmljuje samo smartove pa mozda najbolje da iznajmis auto na par dana i uvjeris se sam i doneses neki svoj zakljucak...

Forumskih prica i gluposti se pusti...
 
Član
Price da Smart trosi 3 litra zaboravi. Trosi oko 5-7 litara po gradu benzinac, dizel je malo bolji oko 5 litara... A sto se tice odrzavanja sve zavisi na to kako je ocuvan i odrzavan auto. Moze biti extra auto da nemas nista troskova i jako malo da te dodje odrzavanje a mozes i bankrotirati... kao i svako auto...
 
Član
Ako gledas prakticnost, auto za svaki dan, auto da ti bude bas ono "jedino" auto u kuci onda SMART NIJE ZA TEBE! To je moje prijateljsko misljenje. Do tebe je sta ces uzeti... Postavi bolje temu novu sa pitanjem "Best Buy do 5 hljada KM" pa vidi sta ce ti ljudi reci...
 
Član
necu auto za svaki dan,hocu autic kad mi za treba da ga mogu vozit,kad kisa snijeg ili slicno.........
 
Član
"necu auto za svaki dan,hocu autic kad mi za treba da ga mogu vozit,kad kisa snijeg ili slicno........."
koji si ti paradoks napisao... :icon_question:
ajde dosta je... niko ti nista pozitivno nije rekao o tom sepetu a ti kao da ga branis nejasnim odgovorima.
Ako imas pare lako ces naci auto, da si procitao jedan odgovor zahvalio bi se na savetima i zavrsio sa temom.
 
Član
od smarta bjezi, drug ga kupio nedavno 600ccm benzinac presao 120 hiljada sa servisnom knjigom, morao mu radit kompletan motor i podvozje, 2000 maraka bacio za 6 mjeseci sto ga je vozao, jednostavno preskupi za odrzavat... a po snijegu ga mozes zaboravit, zadnja vuca + lagan auto... ne ide, po meni ti je bolje trazi kakvog clia, punta, 206icu i sl... smart jest sminka, al je i govno od auta jedino ako ga kupis novog onda valja vjerovatno :cool:
 
ja imam smarta i koristim ga sam kao auto kuca poso i to je to ili negdje bas da skoknem po gradu banka i to lako se svagdje parkirati dizel je i imam ok potrosnju ja sam prezadovoljan a kao sto ti kazu vec momci da benzinac navalja to je istina i firmi ga imam 600 cc 3 motora do sad smo poderali i 4 turbine(na 140.000 km) pa ti vidi ako hoces auto bas neko kupi sebi nesto sa 4 mjesta smart ti je sam za grada druze poso kuca banka posta i te sitnice ja ga koristim za te sam svrhe nista drugo
 
Član
yago je napisao(la):
koje auto onda uzet za 3000km do 5000km........

rodjak je prije 15ak dana uzeo punta mk2 1.2 8v za 5000KM, cini mi se 2002 godiste, sa klimom. svi ce ti reci da je taj motor extra, ne trosi nesto previse, a mislim i da mu je odrzavanje poprilicno prihvatljivo. nezz, meni se cini kao sasvim ok auto u tom cjenovnom rangu... ;)

doduse, nije bio registrovan
 
Top