smart two

smart two

Član
pozdrav,jel se isplati kupiti ovaj autic,cijena mu je zara,na piku sam nalazio ima i za 5000km
 
Član
yago je napisao(la):
pozdrav,jel se isplati kupiti ovaj autic,cijena mu je zara,na piku sam nalazio ima i za 5000km

Ma super gradski autic mecka motor neznam kakv je za odrzavanje, ALI za 5000km mozes skoro uzeti golfa 3, sve zavisi
 
Član
- prostor, jedna osoba jos moze sjest
+ u sarajevu si gdje je dobro imat sto manje auto zbog parkinga, potrosnja mu nije nesto, mercedesov motor
 
Član
ja hocu autuc da malo trosi i da je jeftin za odrzavat,autic sa kuce,kad mi zatreba da mogu sa njim....
 
Član
Sa tim autom ne mozes nista osim da se striktno prevezes od tacke A do tacke B, iza sedista imas prostor za ruksak tako da sekundarnu primenu nemas. Skupi su mehanicki delovi, nepristupacan je za odrzavanje. Ako imas 5000 KM i treba ti mali auto radije uzmi twinga ili nesto slicno, smart je van konkurencije beskoristan. Da zivis u nekom vecem gradu pa hajde ali ovde imas Sarajevo gde je 2km vazdusne linije od ferhadije plast sena i kokoske.
 
Član
So rekose malo i skupo za odrzavanje mozes izeti punta 1.1 ili 1.2 , malo trosi, malehan, a moze sjesti 4 nije skup za odrzavanje.
 
druze ja ga imam vec 2 mjeseca u mene je dizel samo gleda da kupis dizela i da ima oko 100 hiljada jer ti motori nemogu puno preci a za benzince da ne prcamo kad taknu 90 hiljada do 120 to je plafon im.ako ga koristis ko gradki auto ok je udoban je nemam rijeci sto s tice motor on je sam markiran mercedes a motori su micubishi
 
Kao alternativu gledaj Punto 1.2 sa 8v, ili 1.3 JTD sto se tice dizela, a isti motor ima i Corsa C 1.3 CDTI
 
Član
c0d14c je napisao(la):
- prostor, jedna osoba jos moze sjest
+ u sarajevu si gdje je dobro imat sto manje auto zbog parkinga, potrosnja mu nije nesto, mercedesov motor

Mercedesov motor je najveća mana tog auta;)

Ono, kao što kažu, prstom u govno:D
 
Član
koja god cena goriva bude "smrt" nije auto i nikada te nece sluziti kao auto, a opet te informacije o ceni goriva su nagadjanja... Smart je kvaziautomobil od kojeg je jedino skateboard ima uzu primenu.
Ne pricam napamet vozio sam smarta, ne isprobao nego vozio.
 
Član
Prijatelj uzeo smarta benzinac 600ccm tvrd neudoban, potrosnja mala , prostora za dodatne stvari nema, po snijegu sa zimskim gumama 0 bodova .

Ovi motori od 600 ccm propuhaju do 120 milja tak da i na to gledaj malo ako vec uzimas , pozzz
 
Top