Sluzbeno Schumacher Se Vraca

Sluzbeno Schumacher Se Vraca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
bravof : moje iskreno saucesce , vas tata nije vam mogao zadati nizi udarac :D


drug ti si stvarno cudan...:icon_rolleyes:

ja i dalje djelim svoje misljenje vezano za Schumachera,a to sto je napravijo to je njegova stvar....:icon_rolleyes:


a za tvoje iznenadjenje ja ostajem doslijedan Ferrariju i njegov sam navijac ko god da vozio,,,a za tebe se bas i ne moze to rec da si doslijedan svog......:icon_rolleyes:

jaha je napisao(la):
Izdao je Ferrari al ono pravo......:icon_cry:


po cemu je izdao Ferrari:icon_question:


onda je i Kimi izdao Ferrari...Schumacher je samo bio neki savjetnik i ima pravo otici gdje misli da mu je bolje..:icon_rolleyes:
 
Član
hehhe sad ce biti navijaca Mercedesa a bice i prica da Mc Laren i onako nije valjao hehehhe

samo jedan covjek ako bude horan onda ce taj tim biti na vrhu a to je Ross Brawn
 
Član
Prije bi se reklo da je ferari njega izdao oni su imali priliku njega da anganžuju da su htjeli uzeli su Alonsa i to je to.Vratio se tamo gjd eje počeo prije f1 u mercedes njemac je pa je i sa te strane logično....
 
ja i dalje navijam za McM al naravno volim i novu ekipu cisto iz razloga sto je Mercedesova , mislim logicno ;)
i da , znas i sam koliko volim Shumachera tako da , kao inace pricas neke gluposti , nego jednostavno covjek 7 titula osvoji u Ferrariju i veliki povratak u Mercedes , glavnom konkurentu se vrati , svi ferrari navijaci mrze mercedes a najdrzai vozac vam sad vozi za Mercedes , e to je razlog sto vam ovako pisem ;)
evo jedna slika za vas :D

michaelschumachercopyri.jpg
 
Član
Dvije je uzeo sa benetonom i sve rosom brawnom...Možda mrze meklaren ali ne i mercedes...Bar ja ne ovo je sasvim nova ekipa i nema veze sa meklarenom a s obzirom da alonsa organski smisliti nemogu u idučij sezoni navijam za Šumija i Masu!
 
Član
ako ti je toliko dobar vodiga kuci , de prati malo F1 jer postoje i drugi timovi kako sam primjetio javljas se samo kad je tvoj tim u pitanju onda provociras ostatak , Kakav Ferarri i tata :icon_question:
tata je ,Brawn zasto nije bilo schumija kada je brawn pauzirao

zasto je mercedes otisao od MC , de prati malo da posrana politika vodi kolo, vidis da se po nacijama odvajaju i da je to vise radi Mc Larena , zasto sad kada je bas Tod na celo FIA dosao, dali je slucajnost ?pad gledanosti ovoga sporta , najveca reklama auto industrije opada

daj ba kakve veze tu Ferarri ima , da je bio potreban imao bi ugovor i vraga bi ga izvukli iz ugovora od takvog jednog vozaca

darko13 je napisao(la):
Dvije je uzeo sa benetonom i sve rosom brawnom...Možda mrze meklaren ali ne i mercedes...Bar ja ne ovo je sasvim nova ekipa i nema veze sa meklarenom a s obzirom da alonsa organski smisliti nemogu u idučij sezoni navijam za Šumija i Masu!

tako ce nakako i biti ,a za Alonsa opet moram reci da je vrlo jako talentovan vozac ali nisam bas direktno ljubitelj jer onda u MCM bi afera on bio tu pa onda u Renaultu i opet on bio tu
 
upravo zbog takvih komentara i pisem ovako , zat osto se ljutite a vidite da se zezam , ekipa za koju ja navijam je McM i tu je kraj , da ne znam ko vozi oni su moja ekipa , a ako vas malo zezam za ovo , izvinite necu vise , nikoga nisam vrijedjao niti bilo sta slicno ;)

nova ekipa Mercedesa mi je draga al poslije McM ;)

zezancija druze , ako vam nije do toga ok ;)
 
Član
ma u redu niko se neljuti , diskutujemo, normala hajd ba

ma navijao sam i ja malo za za MCM kada su vozili Mika I Kimi

mada nevjerujem da ce mu se sad neko od mladih skloniti sa puta jos samo molim boga da i Red Bull bude konkurentan da Vetell nastavi pokazivati sta zna
 
ove sezone bi se trebali vratiti stari rivali a i ovaj Mercedes GP mi djeluje zasad jako kvalitetno , vidjecemo kad predstave bolid ;)

cini mi se da je jako uzbudljiva sezona pred nama ;)
 
Član
napokon gledat nesto...ja navijam za massin dio ferarrija :cool: i ovamo za schumija...isto tako vetel mi nije mrzak... :lol:
 
Početnik
koliko ce ko bit dobar to ce mo jos vidjet,ko bi se nadao da ce BrownGp biti onako dobar ove sezone..


ko sklopi dobar bolid vece su mu sanse to je cista matematika,jer puno je kvalitetnih vozaca trenutno u F1:icon_rolleyes:

A Vernese tvoje postove mi je besmisleno vise odgovarat,kok+ ti je lijepo rekao na pocetku stranice....
 
Član
wade je napisao(la):
napokon gledat nesto...ja navijam za massin dio ferarrija :cool: i ovamo za schumija...isto tako vetel mi nije mrzak... :lol:

isto tako ali kad VW udje u Formulu 1 onda necu imati dilema :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top