Slike sa mjesta saboracajnih nesreca

Slike sa mjesta saboracajnih nesreca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma kad bi se svaki put razmisljalo o posljedicama kad sjedes za volan ne bi vise ni prisao autu. Ne mozes tako, odvracalo bi ti samo paznju i bilo bi jos gore.
 
Član
ma znam ali prolete nekad negativne misli u vožnji i vidio sam udesa ali ovo je extremno neko je gore napisao ni svom največem dušmanu nebi želio
 
Član
Ovo treba staviti da svki clan foruma obavezno pogleda,strasno je sta se sve moze desiti u saobracaju.
Ovaj link treba da administratori posalju u PP svim clanovima da svako bude svjestan koliko je lako izgubiti zivot i kako je covjek "mekan",maldi vozaci prvo ovo treba da pogledaju pa onda da sjedaju za volan.

Svaka cast za link.
 
Član
E ovo si fakat u pravu.Majke mi mile zeludac mi se okreno.Dodje mi da se zakljucam u kucu i da nikad vise ne izadjem napolje svega mi.OVO JE STRASNO.
 
Član
Bila je nekad stranica sa ovakvim gadostima. Neznam jel jos fercera, rotten.com. Bilo je raznih sekcija, car accidents, motorcycle accidents, shotgun suicides. :
 
Član
Fercera koliko znam jos uvijek. Bangedup.com je takodje bila, za nju nisam siguran jel jos radi.
 
Putovanja.ba
Administrator
Evo da ne otvaram novu temu da stavim par slika na koje sam sad naletio.

pics-max-12110-266132-rx-7.jpg

pics-max-12110-261947-.jpg

pics-max-14974-308821-gare-ds-un-parking.jpg

pics-max-12110-273145-truck-vs-smart.jpg
 
Član
Ma neznam stvarno sta se desilo s onim ako se ne varam zelenim toledom! Ono je uzasno sta se desilo s autom,a ovaj crveni kreno u tresnje men se cini :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top