Slike nesvakodnevnih dogadjaja

Slike nesvakodnevnih dogadjaja

one prve slike sa onim tuaregom i onim priusom(cini mi se) su UNREAL,jer nema nikakvih ogrebotina na dzipu,a nije mu se ni polozaj promijenio....i uz to ima i jos nekakvih detalja na onom crvenom autu koji su stavljeni naknadno...npr ono nesto crno na gepeku.....
sorry sto spamam,ali nesto mi upalo u oko....kako god lijepa je tema i zanimljive su fotke...hehe ;-)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
one prve slike sa onim tuaregom i onim priusom(cini mi se) su UNREAL,jer nema nikakvih ogrebotina na dzipu,a nije mu se ni polozaj promijenio....i uz to ima i jos nekakvih detalja na onom crvenom autu koji su stavljeni naknadno...npr ono nesto crno na gepeku.....
sorry sto spamam,ali nesto mi upalo u oko....kako god lijepa je tema i zanimljive su fotke...hehe ;-)

;) tuareg i toyota su naknadno ubaceni pomocu PS
 
Touraeg I ono ispod njega je regularna slika ono dole je Tesla readster . Ovo je sto posto sigurno jer sam na nekom stranom forumu citao post covjeka koji je vozio teslu, i objasnio je kako se sve dogodilo samo se sad ne mogu sjetiti.
 
odjednom svi primjetili da je PS,,,e pa nije PS....malo proguglajte pa cete vidjeti da je taj udes bio stvaran u danaskoj;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
one prve slike sa onim tuaregom i onim priusom(cini mi se) su UNREAL,jer nema nikakvih ogrebotina na dzipu,a nije mu se ni polozaj promijenio....i uz to ima i jos nekakvih detalja na onom crvenom autu koji su stavljeni naknadno...npr ono nesto crno na gepeku.....
sorry sto spamam,ali nesto mi upalo u oko....kako god lijepa je tema i zanimljive su fotke...hehe ;-)

Ne pricaj svasta, ima crvene ogrebotine i razderan rezervar ili sta li je vec na touregu, pogledaj bolje...cista racunica je da je roadster puno nizi i da se kao klin podbio pod tourega ;) razlika stete je sto ej toureg dole jak, a roadster je od carbona i plastike
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
one prve slike sa onim tuaregom i onim priusom(cini mi se) su UNREAL,jer nema nikakvih ogrebotina na dzipu,a nije mu se ni polozaj promijenio....i uz to ima i jos nekakvih detalja na onom crvenom autu koji su stavljeni naknadno...npr ono nesto crno na gepeku.....
sorry sto spamam,ali nesto mi upalo u oko....kako god lijepa je tema i zanimljive su fotke...hehe ;-)

onaj crni detalj je karambolka od ovog sivog auta kako ja vidim a ima i na tuaregu crveno malo na karambolci ma sve je moguce tuareg visok i ovaj se potkuco pod njeg
 
Član
ahahahahaahah :lol::lol:
godina, dva mjeseca i 12 dana samo da bi rekao touareg je zakon :D:D

morao sam:icon_biggrin:
 
Top