Slike mog auta(malo vise fotki,nadam se da nije previsee) ;)

Slike mog auta(malo vise fotki,nadam se da nije previsee) ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
extra je auto
no ne mogu vjerovati kako neki " (ne) strucnjaci " uoce takve neke zanemarive greske, dok su kod njih puno puno vece i gore
no nebitno druze auto ti je predobar svaka cast ;)
 
Član
Ma Extra je , pogotovo boja i unutrasnjost :cool:

Samo promijeni zadnji brisac jer taj mnogo ruzno izgleda ili ga zatvori skroz ...

Ako budesh stavljao stavi od Fabie ili Golfa 5 :D
 
Član
autic prelijep, boja odlicna, jako mi se svidja samo sljedeci put kad budes uzimao uzmi neke crne polirane za col vece, sjedista i interijer je prelijep
 
Član
moram jos poraditi na par detalja,all nigdje mi se ne zuriii,laganiceee sve ce doci na reddd,puno hvalaaa
 
genius je napisao(la):
znamm,ali vjeruj da nisi jedina kojaa mi to kazee cakk sto visee neki mi kazuu kaoo to je zenska bojaa,ali ocigledno ne znaju gdje se car skrivaaaa,hvala punoo

Ma nema tu bas zenskih i muskih boja, Audi je svaki "muzevan" pa ne moze biti zenski nikako...jedino da ga ofarbas u neki pinky boju al bi to bilo onda vise gay nego zenski opet :D Nema "zenskog" Audi-a, BMW-a i Mecedes-a :icon_smile: A takodje za boju sam rekla bas sto ja nisam nikako ljubitelj zenskih detalja na autima, niti takvih auta, nego sto je boja posebna i jako lijepa
 
Član
audi jako dobar samo mi se ne svidja sto je zatvoreno mjesto za tablicu na gepeku,unutrasnjost je gotiva bas :cool:
 
Član
ma zvizdi, jos prag ofarbas i onda je Vrh, inace ko i sve druge odusevila me je boja, boja je zijan kako je dobra svaka cast sretno u nastavku...
 
Član
Auto ti je extra samo ti jos ovakve stopke fale
0e2c813cb2156f88a7c12b260d2f967e.jpg
i tad bi bio prava perverzija
:cool::cool::cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top