Slike mog auta(malo vise fotki,nadam se da nije previsee) ;)

Slike mog auta(malo vise fotki,nadam se da nije previsee) ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
2gsqzcj.jpg

1zlassy.jpg

mkgklc.jpg

ff8zmr.jpg

3128ly8.jpg

28ceot1.jpg

v6897d.jpg

10xvsdw.jpg

28k0jl3.jpg

30nay4z.jpg

152hr3n.jpg

oubc4k.jpg

jaz19i.jpg

14b435z.jpg
 
Član
extra odradjen audi svaka cast....boja mi se izuzetno svidja....;););)
samo da nisi busio branike kad si stavljao tablice moglo se to na jos nacina uraditi...al nema veze

daj nam jos slikica unutrasnjosti,gepek,muzika:icon_question:
sve u svemu SEX;);););););)
 
Legend
fin audi, iako imam par primjedbi, prva je to sto zadnja registracija nema svoje mjesto, dakle ako si zatvorio gepek onda si trebao usjeci malo karambolku il negdje drugo, da imas gdje stavit tablicu, ovak stoji nesto nakaradno, ne svidja mi se ..

druga stvar, prednji branik, sa desne strane (gledajuci iz pravda automobila) nije fino upasovan, pa to sredi, i onda ce licit na nesto ;)

ovo ostalo, unutrasnjost posebno mi se svidja, boja takodje..

felgice bi mogle biti malo vece, no to je samo moje misljenje
pozz ;)

i da.. ako je ofarban prednji lip i zadnji, zasto prag nisi ofarbao ?
 
Član
Jako mi se dopada boja, bas je neobicna!
Zadnji kraj auta deluje nekako nezavrseno, ni ja ne bih znao sta cu s tablicom, mada postujem ideju.
Nekako, generalno nisam bas odusevljen bad look-om, ali tvoja prerada mi se svidja, sada podseca na Lexusa IS 300.
:cool:
 
Član
Hvala,ma iskreno da ti kazem kad sma stavljaoo tablice nisam bas imao puno vremena za razmisljanje kkao da ih stavim pa tako da sam isao na naj jednostavniji nacin tj busenje i pop nitnee ;)al bicee boljee
 
Član
ajj kad sam ga radioo vjeruj molio sam boga samo da izidjee iz garazeee,a sto se tice zadnje tablice 2 mjeseca je nisam imao nikako i kad sam krenuoo na moree bio sam primoran da stavim bilo kako ;)
 
Joj boja je perfekcija čista ;)
Ne znam koliko puta sam počela pisati pa opet vratila gore na post i gledala boju :D
Naravno i Audi sav je extra al mene boja posebno fascinira :icon_smile:
 
Član
znamm,ali vjeruj da nisi jedina kojaa mi to kazee cakk sto visee neki mi kazuu kaoo to je zenska bojaa,ali ocigledno ne znaju gdje se car skrivaaaa,hvala punoo
 
Član
uredjenje sjedista i tapacirunga je vrsila firma dekor iz Bihaca

tablice jeste problemm ;) al nece biti budem to vec srediooooo
 
Član
Jes dobar audi ! :icon_smile:

Svidja mi se kak' si uradio auto, boja je preverzija, svaka cast ! :cool:

Jos sredi i ovih par sitnica sto ti ekipa kaze i extra !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top