Slike iz aviona Air France

Slike iz aviona Air France

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edoze je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
edoze je napisao(la):
cesta zakon,al eto,ispade da je i montaza:cool:

nebi se bas reklo da je zakon..pogledaj kolko ljudi godisnje pogine u saobracajkama a kolko u avio nesrecama....samo eto sto kad rokne avion tesko da ce ko prezivit...al rokne jednom u beli vakta...dok dnevno pogine bruka ljudi na cesti..

koliko ljudi ide autima,koliko avionima?
a stvar je,kao sto si rekao,da,ako avionu (i brodu) nesto bude,nema kud,a na cesti su ipak vece sanse da prezivis;)
onako il padas il ces se utopit vjerovatno;)

cuj kolko ljudi ide autima kolko avionima....pa jedna samo aviokompanija i to recimo kao sto je turkish airlines preveze par miliona ljudi godisnje...a takvih kompanija je na hiljade...a da ne pricam o vecim kao sto je emirates kao sto je lufthansa/austrian i delta americka i jos njih mali milion...jest da ako roknes rokno si al samo skontaj kolko dnevno aviona poleti i preleti miliona kilometara a kolko ih padne...a kolko auta dnevno se skrsi...veca je vjerovatnoca da ces zginut u svom autu nego u avionu...
 
Član
edoze je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
edoze je napisao(la):
cesta zakon,al eto,ispade da je i montaza:cool:

nebi se bas reklo da je zakon..pogledaj kolko ljudi godisnje pogine u saobracajkama a kolko u avio nesrecama....samo eto sto kad rokne avion tesko da ce ko prezivit...al rokne jednom u beli vakta...dok dnevno pogine bruka ljudi na cesti..

koliko ljudi ide autima,koliko avionima?
a stvar je,kao sto si rekao,da,ako avionu (i brodu) nesto bude,nema kud,a na cesti su ipak vece sanse da prezivis;)
onako il padas il ces se utopit vjerovatno;)


Al padneš ko hadžija sa 400-500 km/h a ne sa autom jedva stoja :lol:
 
Član
nodiash je napisao(la):
edoze je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
edoze je napisao(la):
cesta zakon,al eto,ispade da je i montaza:cool:

nebi se bas reklo da je zakon..pogledaj kolko ljudi godisnje pogine u saobracajkama a kolko u avio nesrecama....samo eto sto kad rokne avion tesko da ce ko prezivit...al rokne jednom u beli vakta...dok dnevno pogine bruka ljudi na cesti..

koliko ljudi ide autima,koliko avionima?
a stvar je,kao sto si rekao,da,ako avionu (i brodu) nesto bude,nema kud,a na cesti su ipak vece sanse da prezivis;)
onako il padas il ces se utopit vjerovatno;)

cuj kolko ljudi ide autima kolko avionima....pa jedna samo aviokompanija i to recimo kao sto je turkish airlines preveze par miliona ljudi godisnje...a takvih kompanija je na hiljade...a da ne pricam o vecim kao sto je emirates kao sto je lufthansa/austrian i delta americka i jos njih mali milion...jest da ako roknes rokno si al samo skontaj kolko dnevno aviona poleti i preleti miliona kilometara a kolko ih padne...a kolko auta dnevno se skrsi...veca je vjerovatnoca da ces zginut u svom autu nego u avionu...
potpis
i jos kad skontas da u ,New Yorku ,Frankfurtu, i jos takvih ima , svako tri minute avion polijece ili dolijece nije nista procentualno koliko pogine,ali braco moja ja letim cesto i neje svejedno koliki je god procenat ne bih volio da budem u njima
 
Član
ih da bogdom padnes sa 400-500km/h,mozda bi te i nasli,kad letio oko hilajdarke kmh,pa kad gravitacija odradi svoje,dernes u bosni a pokucas u kaliforniji na vrata nekom al odozdo :D
 
Član
Hodbina je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
edoze je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
edoze je napisao(la):
cesta zakon,al eto,ispade da je i montaza:cool:

nebi se bas reklo da je zakon..pogledaj kolko ljudi godisnje pogine u saobracajkama a kolko u avio nesrecama....samo eto sto kad rokne avion tesko da ce ko prezivit...al rokne jednom u beli vakta...dok dnevno pogine bruka ljudi na cesti..

koliko ljudi ide autima,koliko avionima?
a stvar je,kao sto si rekao,da,ako avionu (i brodu) nesto bude,nema kud,a na cesti su ipak vece sanse da prezivis;)
onako il padas il ces se utopit vjerovatno;)

cuj kolko ljudi ide autima kolko avionima....pa jedna samo aviokompanija i to recimo kao sto je turkish airlines preveze par miliona ljudi godisnje...a takvih kompanija je na hiljade...a da ne pricam o vecim kao sto je emirates kao sto je lufthansa/austrian i delta americka i jos njih mali milion...jest da ako roknes rokno si al samo skontaj kolko dnevno aviona poleti i preleti miliona kilometara a kolko ih padne...a kolko auta dnevno se skrsi...veca je vjerovatnoca da ces zginut u svom autu nego u avionu...
potpis
i jos kad skontas da u ,New Yorku ,Frankfurtu, i jos takvih ima , svako tri minute avion polijece ili dolijece nije nista procentualno koliko pogine,ali braco moja ja letim cesto i neje svejedno koliki je god procenat ne bih volio da budem u njima

nije svejedno nema govora...letim i ja non stop i svaki put je suhva jer znas da se 99% neces izvuci ziv ako roknes...hvala Bogu procenat je vrlo vrlo mali...
 
Član
ja se iskreno plasim letenja... ipak ti za volanom dris svoju sudbinu u svojim rukama, a i kad vidis da neko ide na tebe opet se nekako mozes izcupat.

avionom sam se dvaput vozio i nebih vise... neka hvala:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top