Slaganje TAS dvice

Slaganje TAS dvice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
2001679130596120327_rs.jpg


2001667325525925850_rs.jpg


2001636521267839040_rs.jpg


2001633111054904763_rs.jpg


2001639110616528193_rs.jpg
 
Član
Svaka čast , mada kod nas u principu i nema majstora koji bi ovako nešto znao da uradi , tj. onaj ko zna nema vremena . Zato se kod nas sve svodi na stock auta i auta sa manjim preinakama ...

Btw, najveći projekat je uradio naš drug i član MyX koji je u svog Golfa 1 , prebacio motor nazad , tj napravio rear wheel drive vehicle ...
 
Legend
Ma bilo je kod nas projekata, ali malo je teza finansijska situacija, i onda nekako ljudi uvjek gledaju da nesto pametno rade, jer ovo je bas hobi. Steta sto HUKINA dvica nije nikad ni slikana ni snimljena. Bila je sklopljena prije par godina tj u vrijeme kada je na ulici glavni trkac bio golf GTI od 110KS a ove 16ke KR bile rjetkost. A njegov imao priblizno 200KS. Treca bila 190km/h a vise se i nemogu tacno sjetit sta je sve odradjeno na motoru.
 
Član
Ma i nije problem u parama ... Evo moj primjer ... Ja sam htio da malo uradim auto , raspitivao se za dorade , turbine , kompresore i ljudi mi spominju cifre od 3000 KM .. Mislim nigdje veze , al eto .. Pa 2000 € u Njemačkoj turbo kit sa svim mogućim dijelovima i šarafima , nov sa ugradnjom ... Pa šta naplaćuju ovi naši hebote ....
 
Legend
Jbga bezobrazni. A hoce da zarade preko noci, ciganska posla, ali dok ima ljudi koji ce to placat mastan im brk.
 

Lav

Član
Alen_P je napisao(la):
Ma i nije problem u parama ... Evo moj primjer ... Ja sam htio da malo uradim auto , raspitivao se za dorade , turbine , kompresore i ljudi mi spominju cifre od 3000 KM .. Mislim nigdje veze , al eto .. Pa 2000 € u Njemačkoj turbo kit sa svim mogućim dijelovima i šarafima , nov sa ugradnjom ... Pa šta naplaćuju ovi naši hebote ....

najveci problem jesu pare.ima majstora koji to mogu i uvijek ih je bilo, samo je problem sto je nasa raja navikla da daje 20 i 50 maraka za popravak i onda kad razmislja o nekim projektima konta da ce ga izac 150 maraka. e ko nije spreman da plati onda nek radi sam.a ako nezna sam raditi, a nema para za platiti onda nema ni projekta...
Jbg i ja bi volio da nam je situacija i standard mnogo bolji, ali moramo se pomiriti s ovim kako nam je.
 
Član
Sve je to krasno , što reče Lav , ali meni nije niko konkretno rekao dovuci auto , toliko je para ( neku razumnu cifru ) itd . Pa čak ni ono kupi to, to, to i to i dodji ... Ma kakvi , sve prdimahovina ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top