Slabo vuce - pomagajte

Slabo vuce - pomagajte

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi pomagajte gotov sam poludio auto mi slabo vuce rijec je o astri G 2002 godiste 2.0 DTI.Tacnije ovaj mi se problem javljao i prije i sam je nestajao ali ovog puta je i dalje prisutan.Slabo mi vuce za 105 konja isao sam na dijagnostiku i sve je u redu a i na tabli ne gori ni jedna lampica od elektronike, provjerio sam senzor protoka zraka i on je u redu, takode sam zamijenio filter od goriva i filter od zraka, kod njih je cest problem i EGR ali je i on u redu jer ne gori lampica od njega, cak mislim da je u safe modu jer mi je klima prazna ali ne znam kako se on iskljucuje jel mora dijagnostika ili postoji neki drugi nacin pomagajte ako zna neko sta bi moglo biti bice nagradjen...
 
Član
safe mod bi se trebao iskljuciti kada ugasis i ponovo upalis auto a to da je stalno aktivan jos nisam cuo
 
Član
Moze bit do turbine,do auspuha, naftonog filtere,zracnog filtera, itd... A mozda je jednostavno motor ulijenjen sam od sebe pa ga treba malo propirit, da se povrati :)
 
Član
ja sam imao zaffira znači isto godište i motor ko tvoj! vuče do 3000rpm i onda ništa, obrtaji idu, a ne nabija brzinu! pitali čovjeka kaže on protokomani( opelova bolest) nedavno probana astra i ona ne vče preko 3000rpm:icon_rolleyes:
 
Član
alfa147 T.S. je napisao(la):
pogledaj jos jednom senzor protoka zraka


jel ti to mene zaj*avas ako ne znas nista onda nemoj nista ni pisat kada otpojim elektroiniku sa senzora onda skoro i ne ide mater mu

zlajaaa je napisao(la):
jel ti vuče do 3000rpm i onda više ne!??:icon_question::icon_question:

poslije 3 malo bolje vuce
 
Član
kod mog druga na benzincu doduse zacepio se auspuh, auto nije moglo da ide ni blizu kako inace ide. uzeli sajlu malo procackali po auspuhu, jedva prosla, onda ga malo gasirali izbacio nesto iz auspuha slicno staklenoj vuni i sad ide normalno. :cool::cool: probaj nekosta te nista :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top